Ty też nie powinieneś jeszcze brac kreatyny. Diete masz?? Pozdrawiam wszystkich ambitnych-"Wszystko,co Cię nie zabije czyni Cię mocniejszym" Michail-Czytaj i pytaj: http://www.kulturystyka.pl/atlas/ Albo oglądaj i ucz się http://www.kulturystyka.pl/atlas_cwiczen-michail/
po 2-3 ćwiczenia- z tego 1 izolowane. No i chyba nie wrzucasz tych 100g białka na raz?? Pozdrawiam wszystkich ambitnych-"Wszystko,co Cię nie zabije czyni Cię mocniejszym" Michail-Czytaj i pytaj: http://www.kulturystyka.pl/atlas/ Albo oglądaj i ucz się http://www.kulturystyka.pl/atlas_cwiczen-michail/
[...] Skłony w leżeniu płasko 5 serii na max Unoszenie nóg 5 serii na max Skłony tułowia z linką wyciągu siedząc A NOGI??? Pozdrawiam wszystkich ambitnych-"Wszystko,co Cię nie zabije czyni Cię mocniejszym" Michail-Czytaj i pytaj: http://www.kulturystyka.pl/atlas/ Albo oglądaj i ucz się http://www.kulturystyka.pl/atlas_cwiczen-michail/
Unoszenie ramion ze sztangielkami 3 serie 8-12 pow. A TO CO?? http://www.kulturystyka.pl/atlas/naramienne.htm Wszystko co liczy się, to to co się liczy... Dla mnie są to dziewczyny, czyli fajne dupcie i pare innych rzeczy. A czym to jest dla ciebie Każdy dzień to nieskączone dążenie do ludzikiej doskonałości, zlikwidowania wad, umocnienia plusów. [...]
o to http://www.kulturystyka.pl/atlas/naramienne.htm#10 Wszystko co liczy się, to to co się liczy... Dla mnie są to dziewczyny, czyli fajne dupcie i pare innych rzeczy. A czym to jest dla ciebie Każdy dzień to nieskączone dążenie do ludzikiej doskonałości, zlikwidowania wad, umocnienia plusów. Chcesz mi pomóc Kliknij: [...]
Raz jeszcze od początku-powiem swoimi słowami-co to były za ćwiczenia? Pozdrawiam wszystkich ambitnych-"Wszystko,co Cię nie zabije czyni Cię mocniejszym" Michail-Czytaj i pytaj: http://www.kulturystyka.pl/atlas/ Albo oglądaj i ucz się http://www.kulturystyka.pl/atlas_cwiczen-michail/
No to tak: Unoszenie ramion ze sztangielkami to TO: http://www.kulturystyka.pl/atlas/naramienne.htm#10 Wznosy nie umiem tego znaleść, ale chodzi o to co bieże się ciężarki w łapy i podnośi barki, czy jakoś tak Jeszczez coś, czy już wszystko wiesz??? A właśnie co to jest, tzn. o co ci chodzi??? Wiosłowanie w opadzie do boku 3 serie 8 pow. DRĄZEK [...]
[...] nie mam czasu Mogę sobie za to pozwolić na trening w domu 2xdziennie po 30-60minut. Polecicie jakiś sprzęt do treningu domowego? Ławeczka i sztanga czy lepiej jakiś tani atlas? Wystarczy wykonywanie treningu samego brzucha? Czy też do spalenia nadmiaru powinienem wykonywać również ćwiczenia na inne partie. A tak P.S. Dziękuje Wam, że [...]
[...] gdy wykonujemy je nie wzdłuż ławeczki, ale w poprzek. Należy pamiętać o oddychaniu-jest bardzo istotne w poszerzaniu klatki piersiowej. Ponadto banalne przypomnienie o dokładnym dokręceniu zacisków-nikt nie chce mieć twarzy w siniakach, a wbrew pozorom takie niedopatrzenie jest bardzo częste. http://www.kulturystyka.pl/atlas/klatka.asp
No i oczywiscie diabelsko wielki SOG dla Ciebie za ten ATLAS i pozdrowionka dla wszystkich co maja jakikolwiek wklad w to forum. Jest naprawde debesciarskie.
Yyyrek Zdaje się, że nie zaskoczyłeś. Pozdrawiam wszystkich ambitnych-"Wszystko,co Cię nie zabije czyni Cię mocniejszym" Michail-Czytaj i pytaj: http://www.kulturystyka.pl/atlas/ Albo oglądaj i ucz się http://www.kulturystyka.pl/atlas_cwiczen-michail/
[...] nie ćwiczyłeś wcześniej to 30 kg na redukcje Ci wystarczy. Przeczytałem trening dla poczatkujacych i tam nie ma niczego ze sztanga wiec poprostu chyba dołacze ja na koniec tych cwiczen. http://www.sfd.pl/PROPOZYCJA_PLANÓW_TRENINGOWYCH-t398495.html Weź sobie FBW i jedziesz. http://www.kulturystyka.pl/atlas/ Tu oglądasz jak ćwiczenia wykonywać.
Mam problem, lecz najpierw chcę przybliżyć mój system. Ć W I C Z E N I A Ćwiczę od 6 tygodni. Pierwsze 3: godzina aerobów dziennie 6 dni w tygodniu (orbitrek zamienny z rowerkiem) Kolejne 3: jak wyżej + przed aerobami siłowe: - ATLAS - 3, a od tygodnia 4 serie po 15 powtórzeń górny drążek jedna sztabka (5kg, z 10 szło mi cienko...) i takie same [...]
Carventes proponuję Ci się zając treningiem domatora. http://www.kulturystyka.pl/atlas/trening_domatora.asp Tutaj masz gotowe plany. Do tego dieta i jechane. czopek Załóż swój temat.
Zdaje się, że zbyt wiele kombinujesz. A jak u Ciebie ze stretchingiem po treningu? Polecam "Atlas Ćwiczeń" Zmieniony przez - Michail w dniu 2007-02-19 14:07:45
[...] Możesz próbować raz stopy >bliżej głowy, raz dalej, itd. To dobrze rozciąga plecy. Mysle ze chodzi Ci o cw. pokazane na fot.14 na stronie http://www.kulturystyka.pl/atlas/stretching.htm#11 Zgadzam sie tutaj z AXEL97. To cwiczenie nie powinno byc wykonywane przez osoby z wadami postawy, szczegolnie odcinka szyjno-piersiowego bo strasznie [...]
[...] będzie szybciej. Trening dla Ciebie znajdziesz tutaj: http://www.sfd.pl/Potrzebny_plan_treningowy-t476625.html Jak wykonywać podane w tamtym temacie ćwiczenia znajdziesz w atlasie: http://www.kulturystyka.pl/atlas/ Co do diety to za wiele tutaj się nie dowiesz, więcej w dziale odżywianie. Przy takim wzroście i takiej wadze trudno będzie Ci [...]
Na starcie chciałbym podziękować Ci, że znalazłeś dla mnie czas Zapisałem sobie kolejne pytania które mnie dręczą, kupię tę odżywkę białkową. Mam jeszcze problem jak się odżywiać, tzn o których godzinach jeść w dniu nie treningowym. Będę jeździł na basen, rowerem ok 9 km, tzn, wyjadę z domu około godzi 18, od 19 2h basenu o 21 kończe i o 22 [...]