[...] 5 prostowanie T1 10-3bl, 10-4bl,10-5bl T2 10-5bl,8-6bl,6-7bl,5-8bl,4-9bl,3-10bl, dalej już nie wykonywałem ponieważ zostały tylko dwa bloczki ,a po drugie cały atlas mi juz chodzil , i bałem sie ze mi runie wiec tu musimy coś po kombinować ? moze zmiejszyć ciezar a zwiekszyc liczbe powtorzen ? 6 uginanie T1 10-20,10-25,10-30 T2 [...]
****master ma calkowika racje.Nie powinienes tak katowac tych partji na ktorych Ci tak zalezy.Jezeli tak bedziesz robil jak napisales to nie beda rosly,a nawet beda slabsz.Ja tez robie na mase i do tego trzeba troszke czasu.W 1 miech nie poprawisz swojej sylwetki.Ja ma nase czekam juz 3 miechy. Ja mam mniej wiecej taki trening: [...]
[...] diete jak i plan. Wystarczy poczytać, a jeśli będziesz miał jakieś pytania to na pewno ktoś Ci pomoże ... Może pare rzeczy na dobry początek: http://www.kulturystyka.pl/atlas/ http://www.sfd.pl/%5Bart%5D_ACT%2C_czyli_trening_dla_pocz%C4%85tkuj%C4%85cych_by_georgu%21-t350762.html [...]
przedmówca ma kolego niestety racje za dużo ćwiczeń sie powtarza zwłaszcz przy bicepsie.Zastąp wyciskaniem młotkowym.Wogóle najlepiej jak spojrzysz jeszcze raz w atlas ćwiczeń i podobierasz tak żeby nie były kopią poprzedniego.Takie powtarzanie sie nie sprawdza wież mi
[...] wysiłków- ZAPRASZAM do udziału w akcji "Trenuj z nami CYKLICZNIE" http://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=102412 Pozdrawiam wszystkich ambitnych-"Wszystko,co Cię nie zabije czyni Cię mocniejszym" Michail-Czytaj i pytaj: http://www.kulturystyka.pl/atlas/ Albo oglądaj i ucz się http://www.kulturystyka.pl/atlas_cwiczen-michail/
[...] mojej osoby?? A do autora- oiwszem mogę rozpisać,ale skoro jak saam móiewsz "nie masz czasu" to o czym ta rozmowa? Pozdrawiam wszystkich ambitnych-"Wszystko,co Cię nie zabije czyni Cię mocniejszym" Michail-Czytaj i pytaj: http://www.kulturystyka.pl/atlas/ Albo oglądaj i ucz się http://www.kulturystyka.pl/atlas_cwiczen-michail/
Sacerdo- coś sporo nicków pod Twoim IP- może jesteś spamerkiem/lamierkiem?? Pozdrawiam wszystkich ambitnych-"Wszystko,co Cię nie zabije czyni Cię mocniejszym" Michail-Czytaj i pytaj: http://www.kulturystyka.pl/atlas/ Albo oglądaj i ucz się http://www.kulturystyka.pl/atlas_cwiczen-michail/
[...] karku 4x12,10,8,6 progresja 1<2<3<4 3.Wznosy ramion bokiem w opadzie 3x10 stały Brzuch 2 ćwiczenia x 3-4 serie Pozdrawiam wszystkich ambitnych-"Wszystko,co Cię nie zabije czyni Cię mocniejszym" Michail-Czytaj i pytaj: http://www.kulturystyka.pl/atlas/ Albo oglądaj i ucz się http://www.kulturystyka.pl/atlas_cwiczen-michail/
[...] nie logiczne, jesli chcez zwiekszyc sile to napewno przy okazji masa pojdzie troche, rob malo powtorzen 6-8, typowe czyli przysiady, i rozne cwiczenia na nogi, -> atlas cwiczen, nie wymysli sie nic nowego, jednak silka nog jest potrzebna przy wyskoku, choc przy siatce tez gietkosc, sprezystosc, wiec trzeba tez duzo powtorzen robic, [...]
codzienne - nie - miesnie rosna kiedy regeneruja sie po treningu biceps - od pompek ? taaaa powiedz mi kiedy tam dziala biceps jesli juz polecam http://www.kulturystyka.pl/atlas/trening_domatora.htm
Je/eli posiadasz sztange i sztangielki to mozesz cwiczyc nogi! Zapraszam do odwiedzenia strony: www.kulturystyka.pl/atlas, ze sztanga zrobisz przysiady na nogi a z hantlami wykroki, to samo sie dotyczy pleców, jest wiele cwiczen na plecy z wykorzystaniem sztangi i hantli. zwieksz ilosc seri bo 2 serie to za malo, ja cwicze 4, pamietaj o tym, i [...]
No tak dieta ok tylko chodzi mi mi jeszcze o te białko czy opłaca mi sie je brac kiedy ja chce stracic na wadze a nie przybrać na wadze a co do treningu to ćwiczę hantelkami 7 kg i mam atlas także możne zacznę robić 2 przerwy w tygodniu :)
[...] obszerny post o ABS II Jeżeli nie masz dostępu do siłowni to polecam na początek trening domatora, bo ten plan co rozpisałeś to trochę słaby, i jeszcze jedno, jeżeli robisz ABS II to trzymaj się planu, nie wykonuj klasycznych brzuszków tylko trzymaj się treningu ABS i pokonuj kolejne poziomy http://www.kulturystyka.pl/atlas/trening_domatora.asp
Patrzylem na angielskich stronkach i ten atlas do ktorego podalem linka to ten sam o ktorym piszesz. Jego pelna nazwa to Kettler Fitness-Center Classic 100