Witam wszystkich. i mam prosbe a mianowicie cficze juz od 3 lat ale to bardzo amatorsko... przed wakacjami wazylem ponad setke i mialem 43 w bicku ze spora iloscia tluszczu... teraz waze juz 80 kg mam 40 w bicku i troszke bardziej wyrazista rzezbe. zzucilem to aerobami i dobra dietka wysokobialkowa i nisko ww... teraz bede zaczynal masowke i potrzebuje planu... prosilbym aby ktos ulozyl mi plan z uwzglednieniem tego ze w tyg chce robic 2 razy rece... np:
pon klatka+nogi (glownie lydki)
wt bic+tric+przedramiona
sr przerwa
czw plecy+barki
pt bic+tric+przedr.
so odp.
niedziele odp.
prosze aby ten trening byl glownie masowy z elemantami silowymi ... podkresle jeszcze ze zakupilem sobie serwatke bialkowa ponad 2 kg MuscleFarma - ponoc calkiem oka
mysle pocficzyc na sucho z dobra dietka i na supleach kilka miechow pozniej moze sie pomysli o jakiejs kretce z gluta
mam 17 lat i 178cm wzrostu
prosze o powazne podejscie do tematu i dzieki wielkie...
POZDRO BEERMAN
pon klatka+nogi (glownie lydki)
wt bic+tric+przedramiona
sr przerwa
czw plecy+barki
pt bic+tric+przedr.
so odp.
niedziele odp.
prosze aby ten trening byl glownie masowy z elemantami silowymi ... podkresle jeszcze ze zakupilem sobie serwatke bialkowa ponad 2 kg MuscleFarma - ponoc calkiem oka
mysle pocficzyc na sucho z dobra dietka i na supleach kilka miechow pozniej moze sie pomysli o jakiejs kretce z gluta
mam 17 lat i 178cm wzrostu
prosze o powazne podejscie do tematu i dzieki wielkie...
POZDRO BEERMAN
Krzysztof Piekarz