Zadzwoń do Fitness Klubu Violetta z Bydgoszczy-tam Ci powiedzą. Pozdrawiam wszystkich ambitnych-"Wszystko,co Cię nie zabije czyni Cię mocniejszym" Michail-Czytaj i pytaj: http://www.kulturystyka.pl/atlas/ Albo oglądaj i ucz się http://www.kulturystyka.pl/atlas_cwiczen-michail/
Polecam książkę telefoniczną Pozdrawiam wszystkich ambitnych-"Wszystko,co Cię nie zabije czyni Cię mocniejszym" Michail-Czytaj i pytaj: http://www.kulturystyka.pl/atlas/ Albo oglądaj i ucz się http://www.kulturystyka.pl/atlas_cwiczen-michail/
[...] lub: MASA LATEM: http://www.sfd.pl/Topic.asp?topic_id=34684&forum_id=8&Topic_Title=&forum_title=Trening Pozdrawiam wszystkich ambitnych-"Wszystko,co Cię nie zabije czyni Cię mocniejszym" Michail-Czytaj i pytaj: http://www.kulturystyka.pl/atlas/ Albo oglądaj i ucz się http://www.kulturystyka.pl/atlas_cwiczen-michail/
[...] nogi cwiczone jednego dnia? wydaje mi sie ze kregoslup dlugo tak nie pociagnie bo bedzie to dla niego za duze obciazenie, moze sie myle ale kieruje sie wskazowkami z http://www.kulturystyka.pl/atlas/ dlatego wlasnie mam taki problem z ulozeniem odpowiedniego planu bo zawsze cos z czym nie pasuje mial ktos jeszcze jakies propozycje planów? pozdro
Spoko-w początkowym okresie nie ma to aż takiego znaczenia- tylko należy uważać na ilośc kalorii/. Pozdrawiam wszystkich ambitnych-"Wszystko,co Cię nie zabije czyni Cię mocniejszym" Michail-Czytaj i pytaj: http://www.kulturystyka.pl/atlas/ Albo oglądaj i ucz się http://www.kulturystyka.pl/atlas_cwiczen-michail/
Tylko ostrożnie z kaloriami jeśli jesteś endo. Pozdrawiam wszystkich ambitnych-"Wszystko,co Cię nie zabije czyni Cię mocniejszym" Michail-Czytaj i pytaj: http://www.kulturystyka.pl/atlas/ Albo oglądaj i ucz się http://www.kulturystyka.pl/atlas_cwiczen-michail/
Pompki z krzesłem czyli że nogi kładziesz np na krześle i lecisz. Albo takie pompki ze w czasie ich robienia robisz tak jakby koła czyli przenosisz ciężar ciała z jednej ręki na drugą. itp I poczytaj sobie Atlas Ćwiczeń Werdera
Miałem na myśli Wyciąg górny i dolny (nie atlas bo za to zapłacisz w ch.. wiecej a ciezaru tylko 100kg w najlepszej wersji) Poszukaj na stronie Keltona lub marbo , wyciagów jest pełno.
Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie
Rutkow dobrze gada. W tym wieku lepszy będzie trening z Ciężarem własnego ciała ale skoro już masz sprzęt to nie ma sensu żeby stał teraz nieużywany ale pamiętaj - technika najważniejsza. Łap ;-) http://www.kulturystyka.pl/atlas/
Biceps nie ma części zewnętrznej,przyjrzyj się rysunkowi Głowa długa i krótka znajdują się raczej po wewnętrznej części ramienia o ile można tak powiedzieć.Ćwicz barki,triceps i przedramię dopiero wtedy ręką nabierze ładnego wyglądu...