A więc .... Moim celem jest tzw kaloryfer na brzuchu. Zacząłem już trochę czasu temu ćwiczyć i narazie mam praktycznie 4-pak ( praktycznie dlatego, ze widać tylko 2 górne mięśnie, a na tych niżej jest lekka oponka) i tu pojawia się moje pytanie. Zacząć robić a6w, ułożyć dietę czy może coś innego ??

Krzysztof Piekarz