Siemka. dawno mnie tu nie było, dlatego też na początku pozdrawiam wszystkich któzy pamiętają jeszcze Funtoya. pytanie mam nastepujące: chodzi mi o trening na wytrzymałość- ogólnie. jestem po treningu na siłe i po regeneracji więc pomyślałem sobie że taki trening będzie oki. macie może jakieś namiary na arty do tego tematu. oddam Sogi za pomoc.
więc jeszcze raz trening na wytrzymałośc.
JEST JEDNA ZASADA:
NIGDY SIĘ NIE PODDAWAJ
więc jeszcze raz trening na wytrzymałośc.
JEST JEDNA ZASADA:
NIGDY SIĘ NIE PODDAWAJ
JEST JEDNA ZASADA:
NIGDY SIĘ NIE PODDAWAJ
Krzysztof Piekarz
SFD FIGHT CLUB
SFD FIGHT CLUB[img]../../buziaki/29.gif" alt="" />
wiadomo o co chodzi