SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pożegnalna walka Andrzeja Gołoty

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3019

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 942 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 53322
Andrzej Gołota wrócił na salę treningową i niewykluczone, że stoczy walkę, za pośrednictwem której pożegnałby się z zawodowym boksem i liczną rzeszą fanów. Informację tę potwierdził nam znajomy Andrzeja Gołoty i szef grupy Bullit Knockout Promotions Andrzej Wasilewski. - Rzeczywiście, Andrzej jest człowiekiem, który nie potrafi żyć bez treningów. Powiedział mi, że wrócił na salę treningową i być może pomyśli - bo nie można tutaj mówić o żadnych konkretach - o stoczeniu walki pożegnalnej - tłumaczy nam Wasilewski.

Andrzej Jest postacią wybitną, ale w życiu każdego sportowca przychodzi trudna decyzja o tym, kiedy zakończyć karierę. Wydaje mi się, że Andrzej już jakiś czas temu powinien był powiesić rękawice na kołku - mówi Wasilewski.

Szef grupy Bullit Knockout Promotions uważa, że pomysł stoczenia walki pożegnalnej jest bardzo słuszny i dodaje, że sam chętnie podjąłby się wyzwania, jakim byłaby organizacja imprezy.

- Jeżeli ta walka walka miałaby charakter bardzo eleganckiej imprezy, dzięki której Andrzej pożegnałby się z wiernymi kibicami, to byłoby dla mnie ogromnym zaszczytem zorganizowanie takiej gali - nie ukrywa Wasilewski.

- Jestem natomiast przeciwnikiem tego, aby ta ewentualna walka Andrzeja Gołoty była jedną z kilku pożegnalnych walk. W boksie zdarza się, że zawodnicy żegnają się z ringiem kilka razy. Jako znajomy Andrzeja i fachowiec w sprawach boksu absolutnie odradzałbym takie rzeczy - dodaje Wasilewski.

Przypomnijmy, że Gołota ostatnią walkę stoczył 24 października 2009 roku. W łódzkiej Atlas Arenie przegrał przez techniczny nokaut w piątej rundzie z Tomaszem Adamkiem.

Źródło: http://www.polskiboks.pl/

Co sądzicie o takiej pożegnalnej walce?
Zapraszam do dyskusji


Zmieniony przez - Kubixa w dniu 2011-02-21 20:06:59
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 603 Napisanych postów 1847 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 208481
Gołota był dobrym bokserem, ale mało mu kompromitacji? Ta walka niesie wielkie ryzyko i Gołota może kolejny raz po prostu się ośmieszyć. IMO nie wiem co go ciągle skłania do takich decyzji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 942 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 53322
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 573 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4651
Dostanie,słabszego boksera niczym nie zaryzykuje,dużo ludzi będzie i kasy trochę dostanie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 5049 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31752
dokładnie - robi to dla kasy...
nooo chyba że ktoś wierzy w bajki o żegnaniu się z karierą sportowca i honorowaniu swoich fanów :P

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 133 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1233
Dla jakiej kasy? On jest już dosyć bogaty. Myślę, że po prostu ciężko mu się rozstać z ringiem.
Jestem przeciwny takiej walce. Już się pożegnał z Adamkiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 4847 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 40994
Jasne... kasy to akurat mu nie brakuje...
Andrzej chce pewnie pozytywnie pożegnać się z ringiem i kibicami. Ja chce zobaczyć GOŁOTA VS BOWE III !!!

"I try to catch him right on the tip of the nose, because I try to push the bone into the brain." (M.Tyson)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 16087 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 79876
a może frytki do tego?

This is madness!
This is SHIN-AI-DO!!!

http://www.shinaido.w8w.pl/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 4847 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 40994
Poproszę

"I try to catch him right on the tip of the nose, because I try to push the bone into the brain." (M.Tyson)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 5049 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31752
ale takie jak w poranku kojota?

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
OloKK www.olokk.pl
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 34575 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 195972
Może mieszkanie kupił i jest spłukany?

OLIMP ENG-PL TRANSLATOR:
2 capsules 3 times daily = 4 kapsułki 3-4 razy dziennie

http://facebook.com/olokk
http://olokk.pl  http://bng-studio.pl 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Papierosy a trening

Następny temat

ucieczka z gilotyny z dosiadu

WHEY premium