I posilek 7:00 2x bialko jajka 250g mleka 1,5% 50g platkow kukurydzianych //80g OWSIANYCH, KUKURYDZIANE RAZ NA JAKIŚ CZAS DLA ODMIANY, WĘGLOWODANÓW ZŁOŻONYCH W ŚNIADANIU NIE MOŻE BYĆ MAŁO 1 banan 1 kromka chleba razowego 2 plasterki poledwicy (szynka chuda) 2,5g masla extra //LEPIEJ UŻYJ SERKA LIGHT DO SMAROWANIA A DOŁÓŻ ŁYŻECZKĘ OLIWY Z [...]
1. Ile w bicepsie (cm) = 45 2. Ile w klatce (cm) = 130 3. Jaki wynik w wyciskaniu na plaskiej = 200 4. Jaki wynik w martwym ciagu = 250 5. Jaki wynik w przysiadzie = 50 6. Jaka waga = ok 100kg 7. Z koksem czy bez (tylko szczerze ) = bez - wieksza satysfakcja 8. Inne uwagi - oczywiscie wszystko na diecie skwarkowo-zasmazkowej
1. Ile w bicepsie (cm) = 62 2. Ile w klatce (cm) = 145 3. Jaki wynik w wyciskaniu na plaskiej = 280 4. Jaki wynik w martwym ciagu = 350 5. Jaki wynik w przysiadzie =250 6. Jaka waga = 135 7. Z koksem czy bez (tylko szczerze ) =haha bez haha 8. Inne uwagi =
1. Ile w bicepsie (cm) = 50 2. Ile w klatce (cm) = 140 3. Jaki wynik w wyciskaniu na plaskiej = 200 4. Jaki wynik w martwym ciagu = nie wiem 5. Jaki wynik w przysiadzie = z 250 6. Jaka waga = 115 7. Z koksem czy bez (tylko szczerze ) = z 8. Inne uwagi = dzik mi sie marzy jednym slowem
((9.99x85)+(6,25x181))-(4.92x23)+5=1873 4x70x8+(3x(7%z 1873)=2633 2633/7=376 1873+376=2250 Dodajemy NEAT 2250+250=2500 2500+(10%2500)= 2750 kcal. Sprawdzcie czy dobrze Zmieniony przez - weeman1 w dniu 9/17/2018 2:15:18 PM
Też bym chciał do 16 dociagnać taki był zamiar przy braniu co 7 dni 250 ale przerzuciłem się na 300 co 6 dni po pierwszym strzale. Pójde po odblok to sobie przelicze i pomyśle. Jeśli chodzi o wodę to zobaczymy siła skoczyła ogromnie więc nie jest to pusty mięsień. Najwyżej za rok zrobię lepszy cykl. Dodatkowo mój trening wygląda tak że ćwiczę [...]
Po całodniowej lekturze którą mi poleciliście ułożyłem następującą dietę na masę: 7.00 - 250 ml mleka 1,5%+100 g sera białego półtłustego 10.00 - 150 g serka wiejskiego z owocami+1 banan 13.00 - 200 g jogurtu pitnego danone+2 banany+150 g serka wiejskiego z owocami 15.00 - 50 g ryżu + 100 g jogurtu morelowego bądź jagodowego 17.00 - 50 g ryżu [...]
1. Ile w bicepsie (cm) = 42-44 2. Ile w klatce (cm) = 120-130 3. Jaki wynik w wyciskaniu na plaskiej = ok 170 4. Jaki wynik w martwym ciagu = ok 250 5. Jaki wynik w przysiadzie = ok 230 6. Jaka waga = 100-110 bo wysoki jestem 7. Z koksem czy bez (tylko szczerze ) = bez nigdy tego gówna 8. Inne uwagi = jak najmniej tłuszczu Ogólnie nie chce byc [...]
1. Ile w bicepsie (cm) = 55 2. Ile w klatce (cm) = 130 3. Jaki wynik w wyciskaniu na plaskiej = 240 4. Jaki wynik w martwym ciagu = powyzej 200 5. Jaki wynik w przysiadzie = powyzej 250 6. Jaka waga = 125,4 7. Z koksem czy bez (tylko szczerze ) = Z 8. Inne uwagi = musze sie ogolić
1. Ile w bicepsie (cm) = 48-50cm 2. Ile w klatce (cm) = w sumie nie wiem ;P 3. Jaki wynik w wyciskaniu na plaskiej = 200 4. Jaki wynik w martwym ciagu = 200/250 5. Jaki wynik w przysiadzie = 200 6. Jaka waga = 90/100kg 7. Z koksem czy bez (tylko szczerze ) = z koksem ;P 8. Inne uwagi = chciał bym mieć ładną rzeżbe ale nie taką ostrą jak [...]
1. Ile w bicepsie (cm) = 41-43 2. Ile w klatce (cm) = ~125 3. Jaki wynik w wyciskaniu na plaskiej = 150 x 5, max to tak 180 4. Jaki wynik w martwym ciagu = 250, 5. Jaki wynik w przysiadzie = 200 6. Jaka waga = do setki 7. Z koksem czy bez (tylko szczerze ) = bez 8. Inne uwagi = tak zebym wstał z rana rozczochrany, zły, popatrzył na siebie i mogł [...]
*******isz z tym postępem Tylko ****a powinieneś już w sprzęcie z 250 wy******lać jak g**** ale chyba boisz sie tych Znojkowych wiązań ****a jak ja bym wstawał 5x180 to w power gearach 270 bym wy*******ił Co do ciągów/dociągań to cały bajer polega na tym żeby na górze lekko się pochylić w przód(minimalnie) a potem tylko samymi nogami zejść w [...]
No w sumie to tak sądziłem a tak na poważnie to jestem załamany, myślałem że lekko przekształcę dietę, wydam z 250 zł na suple miesięcznie i będzie gicior.. tak jak np. tutaj: http://www.sfd.pl/buczek_przed_i_po_g%C5%82od%C3%B3wce-t282875.html mnie osobiście się bardzo podoba, jako osobie która od małego była wiecznie spasiona :[ No trudno, [...]
[...] to około 150g - 280g. Preparat należy stosować najlepiej w dawkach podzielonych 3 - 4 razy dziennie po 50g - 70g preparatu. Jednorazową porcję należy dokładnie rozmieszać z 250 ml mleka lub wody używając do tego szejkera lub miksera (jedna łyżka stołowa to ok.15g preparatu). W dni treningowe: Jedna porcja zalecana jest 1,5 godziny przed [...]
[...] na robienie formy ale jełśi chciałbyś wykorzystać go do budowy masy lepiej byłoby bazować na długim teściu ja zrobiłbym to tak: tyg 1-6 sustanon 500mg co 7dni tyg 7 sustanon 250 i test enanthat 250 tyg 8-14 test enanthat 500 co 7dni tyg 1-12 tren acetat-4 tyg 3x50mg w tyg, 4 tyg 3x75mg, 4 tyg 3x100mg czyli tydzien 13 i 14 już nie bierzesz trena [...]
1. Ile w bicepsie (cm) = 55 2. Ile w klatce (cm) = 135 3. Jaki wynik w wyciskaniu na plaskiej = 250 4. Jaki wynik w martwym ciagu = 402,5 5. Jaki wynik w przysiadzie = 375 6. Jaka waga = 135 7. Z koksem czy bez (tylko szczerze ) = z koksem 8. Inne uwagi = dokonam tego
1. Ile w bicepsie (cm) = 45 2. Ile w klatce (cm) = 125 3. Jaki wynik w wyciskaniu na plaskiej = 250 4. Jaki wynik w martwym ciagu = 300 5. Jaki wynik w przysiadzie = 200 6. Jaka waga = na rzezbie kolo 100 7. Z koksem czy bez (tylko szczerze ) jakbym mial tak wygladac i takie wyniki miec to nawet z koksem, bo nie chcialo by mi sie czekac 15 lat [...]
[...] jak już odświeżone to tez zapodam: 1. Ile w bicepsie (cm) = 47-50 2. Ile w klatce (cm) = 125-130 3. Jaki wynik w wyciskaniu na plaskiej = 180 4. Jaki wynik w martwym ciagu = 250 5. Jaki wynik w przysiadzie = 200 6. Jaka waga = 90-100 7. Z koksem czy bez (tylko szczerze ) = troszke zzzzzzzzzzz :D 8. Inne uwagi - ni****a nie rosne :( ale niedługo [...]