SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Kulturystyka - ciągła walka o wygląd

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1659141

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 13737 Napisanych postów 32192 Wiek 77 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1143619
jezoo
Nie od razu Rzym zbudowano Mięso swojskie? Dżem i czosnek to chyba nie smakuje najlepiej
Swojskie: chleb, dżem i czosnek. Najpierw gryzę mięśo, tąkam oblizany czosnek w soli i odgryzam kawałek aby przeżuć przed połknięciem - smakuje super! Następnie powtarzam w kolejności wymienionej wcześniej. Na koniec zjadam chleb z dżemem popijając ST lub inną przedtreningówką (czasem dodatkowo wypijam kawę parzoną po turecku .

Zrobiłem przysiady: 48/58/68kgx10p 78kg/3x8p 88kg filmik 98kg (będzie filmik)
wspięcia na palce jednonóż po 20p


1
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52112 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Ogólnie lubię czosnek bo dodaje do większości gotowanych potraw ale w ten sposób jeszcze nie jadłem. Muszę spróbować ale dżem i ST sobie odpuszczę w tej kompozycji Żołądek by tego zestawu nie przyjął.
...
Napisał(a)
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 13737 Napisanych postów 32192 Wiek 77 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1143619
jezoo
Ogólnie lubię czosnek bo dodaje do większości gotowanych potraw ale w ten sposób jeszcze nie jadłem. Muszę spróbować ale dżem i ST sobie odpuszczę w tej kompozycji Żołądek by tego zestawu nie przyjął.
Spróbuj a przekonasz się, że nic złego Ci się nie stanie . Po tym posiłku opróżniam zazwyczaj jelita i mogę spokojnie trenować bez uczucia przepełnienia. Oto filmik z ostatniej serii przysiadów - jak widać (z zapisu moich treningów) pomału dokładam najpierw ilość powtórzeń a potem kg lub serii


O 9:00 zjem posiłek (wypiłem już próbkę białka i Anabolic Dream a teraz piję kawę) a potem zrobię trening barków
1
...
Napisał(a)
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 13737 Napisanych postów 32192 Wiek 77 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1143619
A tak wygląda mój drugi posiłek (fasolka fioletowa, która po ugotowaniu robi się zielona - wyrób własny )

...
Napisał(a)
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 13737 Napisanych postów 32192 Wiek 77 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1143619
Barki przetrenowane.

W następnych posiłkach było białko w prochu na kompocie - nie chciałem być za pełny w czasie treningu barków a teraz brzucha: 2TB 3x10p i skłony na krześle (mam zamiar zrobić 5x20p).

Potem pójdę na trasę marszową opalić się trochę

Po powrocie będzie posiłek z ostatniego zdjęcia i powtórzę go przed snem. W między czasie zjem jabłka z kompotu i wypiję przy TV kubek czerwonego wina (wyrób własny ).
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8632 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294460
Fotki jedzenia! Lubię
...
Napisał(a)
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 13737 Napisanych postów 32192 Wiek 77 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1143619
panteon
Fotki jedzenia! Lubię
Taki jednorazowy wyskok z tymi fotkami.
Jedzenie szybkie w przygotowaniu - biorę z zamrażarki i piwnicy a potem pakuję do żołądka (rozmraża się przez noc a czasem od posiłku do następnego posiłku.
Będę musiał wrócić do jaj gdyż pogarsza mi się wzrok i na lapku mam problem z czytaniem.
Jeszcze 2 serie skłonów i idę na trasę
1
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8632 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294460
Na necie pełno fotek wyszukanych posiłków, a ja lubię tak po prostu - jak ktoś je na co dzień, a nie - wystylizowane takie..
...
Napisał(a)
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 13737 Napisanych postów 32192 Wiek 77 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1143619
panteon
Na necie pełno fotek wyszukanych posiłków, a ja lubię tak po prostu - jak ktoś je na co dzień, a nie - wystylizowane takie..
No masz mój posiłek po marszu trwającym 91min.42 sek. - gorszy o ponad 2 min. niż wczoraj (osłabłem w drodze powrotnej ) ale dawkę wit.D dostałem.

2
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8632 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294460
Napisał Pan u Jezoo, że ma 86cm w pasie.

A jak to jest zmierzone, tak na wdechu?
Rozumiem, że to dobry sposób na pomiar do oceny pod kątem spadku/wzrostu tłuszczu, ale jak Pan idzie kupić spodnie w sklepie i pytają o obwód pasa, to się tak zmierzonego nie podaje.

Kiedyś pisał Pan o 100cm.

Mój pomiar wygląda tak:
1. talia - nad pępkiem - najwęższe miejsce
2. pępek - normalna pozycja, na wydechu, ale bez żadnego wciągania brzucha; wydech + luz
3. biodra - kości biodrowe
4. tyłek - przez środek, pewnie najszersze miejsce

Obwód największy jest tak pomiędzy pępkiem a kościami biodrowymi, ale nie mierzę, ponieważ ciężko go powtórzyć w tym samym miejscu No i po co się dołować!!??

To ile Pan ma w pasie na luzaku? i w którym miejscu zmierzone?

Grubo tego dżemu!!


Zmieniony przez - panteon w dniu 2018-04-19 20:55:59
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przedtreningowka

Następny temat

pytania laika

electro
Polecane artykuły