SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Kulturystyka - ciągła walka o wygląd

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1659163

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 1373 Napisanych postów 3285 Wiek 47 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 28444
te kubany chyba wzmocniły i uodporniły Twoją obręcz barkową

Aktualny wpis DT Tatuncio po 40 tce https://www.sfd.pl/post-p19697266.html

Krata na lato https://www.sfd.pl/post-p19653297.html

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 2149 Napisanych postów 4619 Wiek 65 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 530714
panteon
ojan

Niby staram się mniej jeść a na brzuchu i wokół niego tłuszcz tak samo gruby! Tego nigdy wcześniej nie było!



Znam to!



A już myślałem że to tylko ja mam taki problem
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 285 Napisanych postów 7707 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 118772
Niektórzy za dobra masę w tym dziale matkę by sprzedali a wy narzekacie

Sport to zdrowie do póki nie robisz singli

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8632 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294460
Za DOBRĄ..
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 2149 Napisanych postów 4619 Wiek 65 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 530714
Gwid
Niektórzy za dobra masę w tym dziale matkę by sprzedali a wy narzekacie


HA, HA ,HA ...
...
Napisał(a)
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 13738 Napisanych postów 32193 Wiek 77 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1143621
tatuncio
te kubany chyba wzmocniły i uodporniły Twoją obręcz barkową

Czasem myślę tak jak Ty

Gwid - nie narzekałbym na dobrą masę! Nie mam pojęcia dlaczego tak przybieram. Czy to zasługa kreatyny i przedtreningówki też z kreatyną oraz białka w proszku czy nadmiaru kalorii?

Zastanawiam się czy nie zrezygnować z Żelistrzewa 12 marca i przygotować się na Mistrzostwa Śląska w kwietniu a potem Mistrzostwa Polski
...
Napisał(a)
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 13738 Napisanych postów 32193 Wiek 77 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1143621
Zrobiłem:
kubany 6x20p
1a. Przysiad 48/58/68/78kgx10p 88kgx8p 98kgx4p 108kgx2p
1b. Wspięcia na palce po 20p

przy ciężarach powyżej 90kg zaczyna pojawiać się obawa i niechęć (a i ciężar gniecie) przed dalszym treningiem
Na tym zakończyłem! Planuję rower.
Zrobiłem się dosyć nerwowy!
...
Napisał(a)
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 13738 Napisanych postów 32193 Wiek 77 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1143621
Przejechałem na rowerze 20km.
Od początku było ciężko. Nosiłem się z myślą zjechania po pierwszej pętli 5km. Trochę wiał boczny wiatr i było dosyć dużo pędzących ciężarówek.
Ujechałem się na tyle, że w drodze powrotnej musiałem pchać rower pod górkę którą zawsze przejeżdżałem!
Brzucha dzisiaj nie trenowałem.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie mam ostatnio czasu na forum a tu 108 na 2 powtórzenia
...
Napisał(a)
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 13738 Napisanych postów 32193 Wiek 77 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1143621
fanslaska
Nie mam ostatnio czasu na forum a tu 108 na 2 powtórzenia

To już było 3 razy i brak postępu.

Zrobiłem:
kubany 6x20p
1a. WL 48/58/68kgx10p 78kgx8p 85kg/6p 5p
1b. Podciąganie szerszym nachwytem na drążku po 8p
2. Dips 15p +10kgx10p 20kg/3x7p

Obolały, śpiący i słaby jestem! Pada deszczyk - jazda rowerem odpada. Powinienem zrobić wiosłowania i brzuch ale na razie nie mam ochoty na nic oprócz następnej drzemki!
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przedtreningowka

Następny temat

pytania laika

electro
Polecane artykuły