SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Kulturystyka - ciągła walka o wygląd

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1660669

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 554 Napisanych postów 6412 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 57352
ojan
Trening barków czeka - spuszczę trochę wina z butla i biorę się za ciężary!


Opcje tylko dwie, winko do treningu, albo winko dla sąsiadki ;)

PB:
IM 140.6 Poznań 25.06.2017, 12:48:33 / IM 70.3 Gdynia 07.08.2016, 5h:23min:57s / JBL Triathlon Sieraków 28.05.2016 1/4 IM, 2h:33min:54s / Otyliada 12/13.03.2016 15km, 6h:28min / III PKO Maraton Rzeszowski 04.10.2015, 03h:55min:51s / Półmaraton Rzeszowski 06.04.2014, 1h:53min:03s / Trening 08.06.2017, 10km 47min:43s / Łańcucka Piątka 5km 11.06.2016, 22min:45s

...
Napisał(a)
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 13744 Napisanych postów 32194 Wiek 77 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1143641
Winko po treningu! (sąsiadka pije malinówkę a żona koniak)
Lustra muszą być całe!

Barki zrobione - ćwiczenia te same i ciężary też
Najbardziej wentylują płuca wyciskania sztangielek w siadzie!

Dawniej jadłem dużo twarogu - ale firma splajtowała - bo był tani.
Teraz opycham się wieprzowiną gdyż jest relatywnie tania - kupuję gdy jest po ok. 10zł/kg.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 1373 Napisanych postów 3285 Wiek 47 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 28444
dobre winko nie jest złe ;)

Aktualny wpis DT Tatuncio po 40 tce https://www.sfd.pl/post-p19697266.html

Krata na lato https://www.sfd.pl/post-p19653297.html

...
Napisał(a)
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 13744 Napisanych postów 32194 Wiek 77 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1143641
tatuncio
dobre winko nie jest złe ;)

A Ty w ogóle pijesz winko?

Dzisiaj rano:
1a. WL 48/58/68kgx10p 78kgx5p 83kg/3x4p
1b. Podciąganie na drążku nachwytem do tyłu głowy 4x7p
podciąganie podchwytem +5kg/3x6p
2. Przenoszenie sztangielki za głowę 30kg/4x10p

Wstawię filmik dla Gwida aby ocenił formę
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
ojan

Wstawię filmik dla Gwida aby ocenił formę

Ja tez popatrze #
...
Napisał(a)
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 13744 Napisanych postów 32194 Wiek 77 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1143641
Fan - pospieszyłeś się i nie zdążyłem dołączyć:


2
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 285 Napisanych postów 7707 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 118772
nie podejmuję się oceny bo kiepskie światło i filmik nie hd

Sport to zdrowie do póki nie robisz singli

...
Napisał(a)
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 13744 Napisanych postów 32194 Wiek 77 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1143641
Gwid
nie podejmuję się oceny bo kiepskie światło i filmik nie hd

Masz rację!
Muszę się bardziej postarać abyś mógł to zrobić.
Spróbuję nagrać wiosłowanie sztangielką - jest trochę jaśniej na dworze więc może będzie lepiej?
Potem na YT będzie w HD - długo się ładuje. Zrobię też przypinkę (chociaż najedzony jestem - jem i piję prawie ciągle).
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja film obejrze dopiero w domu, bo poganie zablokowali youtuba w pracy.
1
...
Napisał(a)
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 13744 Napisanych postów 32194 Wiek 77 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1143641


Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przedtreningowka

Następny temat

pytania laika

electro
Polecane artykuły