SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Kulturystyka - ciągła walka o wygląd

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1665067

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Dla mnie kąt jest dobry, tylko czy te maliny dobre, maiłbym pytanie.
...
Napisał(a)
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 13751 Napisanych postów 32202 Wiek 77 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1143698
paawo
Dla mnie kąt jest dobry, tylko czy te maliny dobre, maiłbym pytanie.
Wg mnie też kąt dobry
Maliny mają moc i są słodkie a więc mi smakują czyli są dla mnie dobre - no i te ketony malinowe (czego to ludzie nie wymyślą aby zarobić na biednych obżartuchach!).
1
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 2149 Napisanych postów 4619 Wiek 65 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 530715
paawo
Dla mnie kąt jest dobry, tylko czy te maliny dobre, maiłbym pytanie.



Kat dobry i maliny tez dobre Mniam
...
Napisał(a)
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 13751 Napisanych postów 32202 Wiek 77 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1143698
jsdolan5
paawo
Dla mnie kąt jest dobry, tylko czy te maliny dobre, maiłbym pytanie.

Kat dobry i maliny tez dobre Mniam
jsdolan - też masz maliny z nalewki?

Dzisiaj przed treningiem

a potem
2x pompki na tych samych podstawkach 15p/podciąganie na linie 4p
WL 48/58/63kgx10p 68kg/2x6p/ podciąganie nachwytem na drążku po 6p
odwrotne podciąganie na linach 3x10p

Pewnie przejadę się po południu rowerem. Na razie muszę zbierać plony: resztki malin z krzaków oraz wcześniejsze winogrona na winko.
2
...
Napisał(a)
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 13751 Napisanych postów 32202 Wiek 77 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1143698
Przejechałem rowerem 42 km

Obrywam kulki winogron - żmudna robota - rozgniatam i wlewam do butla.
1
...
Napisał(a)
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 13751 Napisanych postów 32202 Wiek 77 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1143698
Trochę później niż zwykle (obrywałem kulki winogron) przystąpiłem do treningu barków a przed nim

barki na tych samych ćwiczeniach co poprzednio.
1
...
Napisał(a)
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 13751 Napisanych postów 32202 Wiek 77 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1143698
Wczoraj zamiast siedzieć na rowerze i pedałować to siedziałem przed TV i obrywałem kulki winogron . Było gorąco na dworze i w domu. Wieczorem przyszła sąsiadka do żony i musiałem wypić dużą lampkę koniaku, którym żona chciała ją poczęstować ale za dużo jej się nalało (sąsiadka uznała, że tyle nie wypije - żona zaproponowała mi odlanie połowy a ja powiedziałem, że wypiję wszystko - gdyż sąsiadka woli malinówkę).
Potem zjadłem kubek malin po malinówce i spać poszedłem po północy.
Dosypiałem do 9:00 - wstałem z bolącymi mięśniami i kośćmi. Zmieniła się pogoda - padało w nocy dale kropi.
Wypiłem kawę, zjadłem schab przegryzając szczypiorkiem i 3 pomidorami. Dołożę do tego szarlotkę - wczoraj obierałem do niej jabłka - i może poczuję się lepiej?
Konkurs BSU czeka .
1
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1992 Napisanych postów 2334 Wiek 7 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 61823
Nie za słodkie te maliny? Chyba, że nie zasypuje Pan cukrem.
...
Napisał(a)
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 13751 Napisanych postów 32202 Wiek 77 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1143698
Jezoo
Nie za słodkie te maliny? Chyba, że nie zasypuje Pan cukrem.
Są słodkie naturalną słodyczą pomieszaną ze spirytusem .Cukier żona dodaje do odlanego soku . Dżemy i kompoty dla mnie są robione bez cukru i opisane, że są moje. (Co nie znaczy, że nie jem także tych z cukrem gdy nie zostały zjedzone w sensownym czasie ).

Dzisiaj jestem lekko zakręcony: robiłem próbę na drążku BSU i w trakcie zacząłem się podciągać bez słuchania muzyki - gdy się zorientowałem to przestałem śmiejąc się ze swojego roztargnienia. Potem okazało się, że wcale tego nie nagrałem (musiałem nacisnąć niechcący koniec nagrywania przy odkładaniu pilota!).
No następnie spróbowałem BSU z przysiadami - ciężar sztangi 15 kg a moja waga to obecnie ok. 74 kg. Miałem głębokie wrażenia (bez dynamiki) i trzęsące się kolana! Chyba nie spełniło się życzenie Tsuname
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1992 Napisanych postów 2334 Wiek 7 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 61823
No to tym kubkiem malin na spirytusie (dobrze, że nie z cukrem, bo cukier to złooooo!!) chyba dobrze się Pan zakręcił
Jak się Pan podciągał już bez piosenki to znak, że w głowie leci tylko tekst Bring Sully up, Bring Sully down i nie potrzebna już muzyka Niedługo to będzie Pan ruszał widelcem przy jedzeniu w rytm tej piosenki
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przedtreningowka

Następny temat

pytania laika

electro
Polecane artykuły