SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Kulturystyka - ciągła walka o wygląd

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1659333

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 518 Napisanych postów 10132 Wiek 52 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 68495
fanslaska

To nie to, nie chcą zgrzeszyć, choćby myślą


- Cholera, znowu widziałam Ojana na rowerze...
- W tym jego stroju?
- Tak. Będę się musiała biczować całą noc...
1

------------------------------------
Сила это способность
http://www.sfd.pl/Kettlebells_Sztanga_Bieganie_Sila_dla_cierpliwych_By_MaGor_Vol3-t1078817.html
------------------------------------
Spis treści i indeksy:
https://dl.dropboxusercontent.com/u/69665444/sfd/pub/dziennik/spis_tresci.html
------------------------------------
http://www.sfd.pl/Pomoc_dla_małego_Igorka__serdecznie_zapraszamy_!-t1022615.html 

...
Napisał(a)
RedAlert Moderator
Ekspert
Szacuny 809 Napisanych postów 3085 Wiek 53 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 123532
...
Napisał(a)
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 13744 Napisanych postów 32194 Wiek 77 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1143636
RedAlert
Zaczynam się obawiać, że Wielebny ekskomunikę nałoży lub gromada na gnoju z wioski wywiezie za sianie zgorszenia

Widać, że lektury szkolne były czytane!

W mojej miejscowości siostry prowadzą ośrodek dla niepełnosprawnych w zamku Lichnowskich. Wszystko za wysokim murem. Stosunkowo rzadko wychodzą na zewnątrz.

Dzisiaj mam robić przysiady, brzuch i barki. Muszę też wykorzystać ostatnie słoneczne dni na jazdę rowerem.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 518 Napisanych postów 10132 Wiek 52 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 68495
ojan
Stosunkowo rzadko wychodzą na zewnątrz.


Robi się ciekawie.

------------------------------------
Сила это способность
http://www.sfd.pl/Kettlebells_Sztanga_Bieganie_Sila_dla_cierpliwych_By_MaGor_Vol3-t1078817.html
------------------------------------
Spis treści i indeksy:
https://dl.dropboxusercontent.com/u/69665444/sfd/pub/dziennik/spis_tresci.html
------------------------------------
http://www.sfd.pl/Pomoc_dla_małego_Igorka__serdecznie_zapraszamy_!-t1022615.html 

...
Napisał(a)
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 13744 Napisanych postów 32194 Wiek 77 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1143636
Zrobiłem :
przysiady 48/58/68/78kgx6p 85kg/3x6p
wspięcia na palce

Teraz tylko wyciskania na barki, brzuch i mogę wsiadać na rower opalać prawie całe ciało. Po przerwie w pedałowaniu jeździ się ciężej! Prędkość jazdy spadła i dziwię się jak to było możliwe jeździć szybciej o 5km. Teraz więcej przysiadam a nogi słabe - zwłaszcza pod górę (droga powrotna do chaty).
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 2296 Napisanych postów 6267 Wiek 56 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 312021
A to nie jest tak, że albo rybka albo pipka? Więcej siadów-gorsze pedałowanie, więcej rowera - słabsze siady?
...
Napisał(a)
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 13744 Napisanych postów 32194 Wiek 77 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1143636
ajazy
A to nie jest tak, że albo rybka albo pipka? Więcej siadów-gorsze pedałowanie, więcej rowera - słabsze siady?

Skłaniałbym się do stwierdzenia, że każdy sport ma swoją specyfikę oraz, że trening czyni mistrza. Każda przerwa powoduje spadek możliwości (przynajmniej u mnie). Powrót do poprzednich wyników wiąże się z mozolnym progresem.

1.Wyciskanie zza karku 8/18kgx10p 28kg/3x10p
2.Wyciskanie z klatki 38kg/3x8p

Wsiadam na rower a brzuch mam nadzieję zrobić później
...
Napisał(a)
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 13744 Napisanych postów 32194 Wiek 77 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1143636
Wczoraj przejechałem na rowerze 35km. Na brzuch zrobiłem 3 serie wznosów nóg na drążku.

Dzisiaj:
1a. WL 48/58kgx10p 68kgx6p 73kg/3x5p dodałem 3kg ale nie dałem rady zrobić 6p
1b. Podciąganie podchwytem po 7p; ostatnie 6p
1c. Napinanie ud

Potem zimny prysznic i posiłek. Wiosłowanie i ramiona po odpoczynku a potem rower.
A tak jest teraz:

...
Napisał(a)
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 13744 Napisanych postów 32194 Wiek 77 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1143636
Suplement


wiosło 48/58kgx10p 68x8p 78/3x5p
podchwytem 78kg/3x6p

Ramiona 4x10p 9p


Zjem, pozbieram maliny i wsiadam na rower.


Zmieniony przez - ojan w dniu 2016-09-13 12:10:33
...
Napisał(a)
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 13744 Napisanych postów 32194 Wiek 77 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1143636
Wczoraj na rowerze przejechałem 25km.

Wieczorem zrobiłem z 4x10p wznosów nóg w zwisie na brzuch. Mógłbym więcej ale nie potrafię: ciągnie dolny kręgosłup i rozrywający ból barków oraz korpusu. Mija to częściowo w następnych seriach. Spróbowałem wznosów na drabinkach i było jeszcze gorzej (czego się spodziewałem!). Jestem za bardzo pospinany. Z biegiem lat jest coraz gorzej z ruchomością stawów mimo jako takiej aktywności fizycznej.

Rano nie chce mi się trenować. Mam dzisiaj przysiady i barki. Brzuch chciałbym zacząć robić codziennie - takie marzenie. W diecie dużo owoców (ok. 1kg lub więcej śliwek - to co nie nadaje się do przeróbki, jabłek, malin), 6 jaj L, 5x15-20dkg mięsa + białko w prochu.

Planuję też jazdę na rowerze. Widziałem faceta w spodenkach na rowerze i zrezygnowałem z koszulki.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przedtreningowka

Następny temat

pytania laika

electro
Polecane artykuły