SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Kulturystyka - ciągła walka o wygląd

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1659425

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 13744 Napisanych postów 32194 Wiek 77 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1143641
masti
Nie przejmujcie się za bardzo hormonami- wszystko jest w głowie-głowa rządzi hormonami a nie odwrotnie :)

To prawda.
Można mieć guza w głowie i on nimi steruje. Nie badałem się na taką okoliczność.

Do kataru doszedł w nocy suchy kaszel. Jestem na etapie przesilenia
...
Napisał(a)
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 13744 Napisanych postów 32194 Wiek 77 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1143641
Zasmarkany i ledwo dychający przystąpiłem do walki o sylwetkę. Tym razem bez ww89
1a. WL 38/48/58kgx10p 68kg/2x6p
1b. Podciąganie podchwytem po 6p
2. Wiosło 38/48kgx12p 58kgx10p 68kgx10p
1
...
Napisał(a)
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 13744 Napisanych postów 32194 Wiek 77 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1143641
Dzisiaj:
przysiady 38/48/58/68/78kgx10p 8kgx6p
potem

powstępuję trochę na taboret, prysznic i do łóżka!
Skończyłem oglądanie i wchodzenie. cdn następnym razem - niezbyt mi się podoba ten filmik






Zmieniony przez - ojan w dniu 2020-01-09 13:41:02
...
Napisał(a)
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 13744 Napisanych postów 32194 Wiek 77 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1143641
Chyba jednak nie ominie mnie pójście do lekarza.
Katar się pogłębia.
Kaszel napadowy prawie do wymiotów.
Gorączka prawie 38.
Może mam zapalenie płuc?


Zmieniony przez - ojan w dniu 2020-01-09 20:38:50
...
Napisał(a)
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 13744 Napisanych postów 32194 Wiek 77 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1143641
Nasmarowany przez żonę Amolem przeżyłem noc i ranek aż do południa.
Zjadłem BCAAPLUS, CREAPLS oraz ST i nabrałem chęci do dalszego życia .
Przyjrzałem się łydkom w lustrze a przed kamerą *jak zwykle) nie wyszło to szczególnie efektownie .


Zrobiłem do tej pory
1a. WL 38/48kgx10p
1b. Podciąganie na drążku wąskim podchwytem po 6p



Zmieniony przez - ojan w dniu 2020-01-10 14:42:15
...
Napisał(a)
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 13744 Napisanych postów 32194 Wiek 77 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1143641
Trening zakończyłem na
wl 68kg/2x6p
Po kilku godzinach (drzemka, smarowanie Amolem) zrobiłem:
wznosy na barki 5 serii
wiosłowanie 38kgx15p 48kgx12p 58kgx10p 68kgx9p

potem znowu przerwa na oglądanie TV
Mam zamiar zrobić skłony na krześle na brzuch.
...
Napisał(a)
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 13744 Napisanych postów 32194 Wiek 77 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1143641
Chyba zdrowieję?
Niestety, choroba przechodzi na żonę!
Zrobiłem przysiady 38/48/58/68/78kgx10p 88kgx6p
Siły się wyczerpały. Wypiłem białko.
Czuję się trochę chory i idę się położyć.
...
Napisał(a)
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 13744 Napisanych postów 32194 Wiek 77 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1143641
Walka o sylwetkę trwa
wyciskanie sztangi stojąc 38kg/5x8p
5xfilmik


powinienem się jeszcze porozciągać!
1
...
Napisał(a)
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 13744 Napisanych postów 32194 Wiek 77 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1143641
Rozciągania nie było!
Dzisiaj trochę czuję dwugłowe po dzień dobry

Rano
1a. WL 38/48/58kgx10p 68kg/2x6p
1b. Podciąganie podchwytem po 6p

No i to koniec. Muszę odpocząć i zjeść.
Mam nadzieję, że będą jeszcze dalsze sesje treningowe dzisiaj.
...
Napisał(a)
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 13744 Napisanych postów 32194 Wiek 77 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1143641
Druga sesja trwa.
Zrobiłem 5x

i przystępuję do wiosłowania takiego jak poprzednio.
Zżera mnie ta nadczynność!
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przedtreningowka

Następny temat

pytania laika

electro
Polecane artykuły