SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Kulturystyka - ciągła walka o wygląd

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1661103

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11471 Napisanych postów 31732 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 736465
Bardzo mnie to cieszy :)

Mam nadzieje ,że w tym roku uda się zrobić także z Tobą kultowe zdjęcie z Sopotu

Poprzednie dwa lata gdzieś wiecznie znikałeś a w 1966 tez Cię nie było w Sopocie-mnie zresztą też :)

...
Napisał(a)
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 13745 Napisanych postów 32198 Wiek 77 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1143661
Przejechałem na rowerze 40km w 2h.
Trochę zjadłem, wypiłem wina i próbowałem pobić rekord WL 88kg - 2 tygodnie temu
48kgx1p
78kgx1p
83kgx1p
88kgx1p
93kgx0p
90kgx3/4p i zabrakło siły na docisk

chyba trochę za dużo wina - jakiś podekscytowany jestem!
Prawdopodobnie pójdę jeszcze na spacer wśród pól!
...
Napisał(a)
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 13745 Napisanych postów 32198 Wiek 77 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1143661
Dzisiaj rano:
wyciskanie sztangi na ławce poziomej 48/58kgx10p 68kg/5x7p 73kg/2x2p
podciąganie na drążku nachwytem na szerokość barków do tyłu głowy po 8p
podciąganie na drążku podchwytem 2x8p

Potem marsz wśród pól. Po czeskiej stronie spotkałem ok. 50-latka pchającego rower obwieszony reklamówkami (w jednej miał z 10 dużych jabłek). Spytał - a Wy tak dziennie z tych Krzyżanowic? A może chcecie jabłko?
Obdarował mnie jabłkiem - pewnie zbierał z ziemi gdyż było zapiaszczone.
Musiałem dosyć mizernie wyglądać, że chciał mnie dożywić!
Jabłko zjadłem w domu - nawet smaczne było (a kusiło czerwoną barwą).

Dzisiaj dojadać będę pozostałości po wizycie gości.
W Sopocie będę miał dużo rywali - zgłosiło się już 8 zawodników (chociaż wcześniejsze zgłoszenie nie jest obowiązkowe - ja zgłoszę się w dniu zawodów ). Będą to prawdopodobnie najbardziej obsadzone zawody - liczba zawodników rośnie z roku na rok!
...
Napisał(a)
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 13745 Napisanych postów 32198 Wiek 77 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1143661
Przejechałem na rowerze 40km.
Wieczorem byłem na spacerze - niestety nikt mi nic nie podarował!
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
ojan
Przejechałem na rowerze 40km w 2h.
Trochę zjadłem, wypiłem wina i próbowałem pobić rekord WL 88kg - 2 tygodnie temu
48kgx1p
78kgx1p
83kgx1p
88kgx1p
93kgx0p
90kgx3/4p i zabrakło siły na docisk

chyba trochę za dużo wina - jakiś podekscytowany jestem!
Prawdopodobnie pójdę jeszcze na spacer wśród pól!


pewnie poszło by te 93 kg ,ale po winie i 40km na rowerze to cięzko pobic rekord
...
Napisał(a)
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 13745 Napisanych postów 32198 Wiek 77 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1143661
czung - może masz racje! Chciałem sprawdzić czy trening się sprawdza.

Do południa marsz 96 minut.
W południe barki:
wznos ramion bokiem w górę itd. 5kg/5x10p
wznos ramion w bok stojąc 11kg/5x10p
wyciskanie sztangi zza karku stojąc 18kgx12p 28kgx10p 33kg/10p 2x9p 8p 9p 38kg/3x4p
Wypijam białko z Opola (próbka z sfd) , zjadam kawałki sernika i wsiadam na rower.
Wieczorem planuję spacer - na porannej trasie.

1
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 452 Napisanych postów 5813 Wiek 47 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 438654
Panie Janie, Pan będzie w tą sobotę w Sopocie, prawda? O której?

This is the best deal you can get.

...
Napisał(a)
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 13745 Napisanych postów 32198 Wiek 77 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1143661
Będę w Sopocie 18 lipca - pociąg przyjeżdża ok. 9:00.
Prosto z dworca idę na molo na weryfikację do zawodów.

Przejechałem na rowerze 40km (15km w porządnym deszczu - a przez 5km miałem bicze wodne z nieba).
Spacer wieczorny 95 minut.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Janku nie jedz już sernika
Może prążki wyjdą na pośladkach
A wtedy Sopot będzie Twój


Zmieniony przez - Giaurnemo w dniu 2015-07-14 21:48:56
...
Napisał(a)
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 13745 Napisanych postów 32198 Wiek 77 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1143661
Rano:
wyciskanie sztangi w leżeniu 48/58kgx10p 68kgx8p 73kg/3x4p?
podciąganie nachwytem do karku po 8p

zjadłem 2 kawałki ciasta z malinami i poszedłem na spacer. Wracałem w deszczu.
Teraz zjadam to co widać na talerzyku i piję kawę.

1
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przedtreningowka

Następny temat

pytania laika

electro
Polecane artykuły