SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Kulturystyka - ciągła walka o wygląd

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1661011

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 13745 Napisanych postów 32197 Wiek 77 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1143656
shadow - mogę Ci podrzucić 2 butelki winka w sierpniu (około 13 -16 sierpnia będę w Redzie).
A może nawet w lipcu w Sopocie jeśli zdecyduję się na start w zawodach (a Ty zdecydujesz się na ich oglądanie).

Śpiący dzień - dłuższe spanie i brak ochoty na wysiłek!
Czas zleciał na różnych zajęciach a późnym popołudniem jazda na rowerze nie sprawiała frajdy. Zakończyłem po 15km a i średnia była poniżej 20km/h.
Muszę wcześniej wstawać i trenować od rana!
Apetyt jest! Skóra na brzuchu zaczyna twardnieć - trzeba będzie wziąć się za ograniczenie kalorii!
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 452 Napisanych postów 5813 Wiek 47 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 438654
ojan
shadow - mogę Ci podrzucić 2 butelki winka w sierpniu (około 13 -16 sierpnia będę w Redzie).
A może nawet w lipcu w Sopocie jeśli zdecyduję się na start w zawodach (a Ty zdecydujesz się na ich oglądanie).



To będzie przyjemność Pana poznać i kibicować Panu ! Czekam z niecierpliwością :)

This is the best deal you can get.

...
Napisał(a)
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 13745 Napisanych postów 32197 Wiek 77 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1143656
shadow - dopingujesz mnie do startu w Sopocie! Chociaż było już paru, którzy obiecywali na wyrost!

Dzisiaj rano:
wyciskanie sztangi w leżeniu 48/58kgx10p 68kg/5x5p 73/4x2p wymiękłem i nie zrobiłem jeszcze jednej serii
podciąganie na drążku wąskim podchwytem 7x7p podciąganie nachwytem do tyłu głowy 4x6p
dipy 3x7p

Był jeszcze marsz 85 minut.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 452 Napisanych postów 5813 Wiek 47 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 438654
ojan
shadow - dopingujesz mnie do startu w Sopocie! Chociaż było już paru, którzy obiecywali na wyrost!




Panie Janie, kibicowanie i kawę gwarantuję!

This is the best deal you can get.

...
Napisał(a)
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 13745 Napisanych postów 32197 Wiek 77 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1143656
Już się piszę na tę kawę!

Za godzinę wsiadam na rower zwykły i chyba nie przejadę więcej niż 20km - trudno więcej wysiedzieć!

FB powiadomił mnie o moich zdjęciach z Opola. Połączyłem 2 z nich:


3
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 452 Napisanych postów 5813 Wiek 47 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 438654
ojan
Już się piszę na tę kawę!

Za godzinę wsiadam na rower zwykły i chyba nie przejadę więcej niż 20km - trudno więcej wysiedzieć!

FB powiadomił mnie o moich zdjęciach z Opola.



To Pan tylko napisze, którego lipca i będę.

This is the best deal you can get.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1070 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6595
ojan
Już się piszę na tę kawę!

Za godzinę wsiadam na rower zwykły i chyba nie przejadę więcej niż 20km - trudno więcej wysiedzieć!

FB powiadomił mnie o moich zdjęciach z Opola. Połączyłem 2 z nich:






sylwetka bardzo dobra i bf raczej niższy niż te 12.5% które wyliczyli Panu na zawodach.
Fakt że z wiekiem sporo dochodzi tłuszczu wewnętrznego, ale sylwetka wygląda na mniej niż te 12.5% imo
1
...
Napisał(a)
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 13745 Napisanych postów 32197 Wiek 77 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1143656
Czyli liczy się wygląd - taka jest kulturystyka.

Zrobiłem barki na takich samych ćwiczeniach jak zawsze oraz takiej samej liczbie powtórzeń i obciążeniach
Waga ciała ok. 68kg
Pogoda dopisuje. Dętka zaklejona i wsiadam na rower trekkingowy.
Wczoraj na rowerze zwykłym przejechałem 20km - tyłek przyklejał się do siodełka!
...
Napisał(a)
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 13745 Napisanych postów 32197 Wiek 77 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1143656
Wczoraj rano zrobiłem:
wyciskanie w leżeniu 2x10p 5x5p 5x2p ciężary takie jak poprzednio
podciąganie wąskim podchwytem 7x7p +15kg/5x2p potwierdza się stara prawda: gdy nie trenujesz z dużymi ciężarami to siła spada
dipy 5x7p to samo co wyżej! Kiedyś robiłem po 10p z obciążeniem 20kg. Jeszcze na przełomie tego roku robiłem 10p z 10kg.
Życie jest brutalne - ciągle trzeba walczyć z czasem, który odbiera siły!

Dzisiejsze zdjęcia. Oto mój strój do marszu wśród pól (później robię z tego stringi - dlatego aby nie gorszyć mieszkańców mój marsz trwa 15 minut krócej).

3
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
ojan
Oto mój strój do marszu wśród pól (później robię z tego stringi - dlatego aby nie gorszyć mieszkańców mój marsz trwa 15 minut krócej).



Janku, w gaciach maszerujesz?
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przedtreningowka

Następny temat

pytania laika

electro
Polecane artykuły