SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kavva/blog/redukcja second edition start str:147str

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 106013

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 396 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2094
eeeeeeeeeee wiedziałem kiedy wpaśćheheh nie jedna chciałaby taką sylwetke, nie narzekaj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2084 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8275
dzieki przemko to mile ale duzo fetu jest do wypalenia i plecy do popray bo sie garbie coraz mnie co prawda ale nie jest dobrze... nogi tak samo nie wiedza co to miesnie i ksztalt tak wiec hmm jest co robic... najpierw spale co trzeba a potem bede pakowac SaSa..Sa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
kavva , nie masz treningow silowych bardzo ciezkich, sa one bardziej w stylu aerobowym, nie bedzie problemem, ze jesz w te dni mniej kalorii, poki masz energie. Te 1700kcal nie ma sensu, raczej zrob sobie 2 dni 1800kcal i reszte dni na 1500-1600kcal, 100kcal to jest czesto roznica pare kropel wiecej tluszczu
Ale fajnie chudniesz, bedzie dobrze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kavva a właśnie co z tym Twoim nie jedzeniem słodyczy...ktoś chyba musi zacząć liczyć od nowa co ???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2084 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8275
hihi a no lemoni skarbie masz racje musze liczyc od nowa... ale nie uwiezysz ze udalo mi sie powstrzymac od zjedzenia ciasta kupienia czekolady, i dolaczenia sie do jedzenia chipsow i bylo nawet w miare latwo tak wiec jest lepiej od jutra licze odn nowa ,
obli zrobie tak jak mówisz, bede sobie manipulawac troszke wartoscia tłuszczy i wegli.. bo musze czasem mi miejsca na tluszcze brakuje...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56805
kavva fajna poprawa w ciągu miesiąca przede wszystkim widoczna

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3597 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24639
Hejka, gratuluje spadków biodra -2,5 talia -3 wow!! dużo lepiej wyglądasz na tych nowych zdjęciach NIe podałaś spadków cm w udach? moim zdaniem wyglądają ładniej i szczuplej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2084 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8275
vena, zyrawka dzieki dziewczyny
uda nic nie schudly w najszerszym miejscu dalej maja 56 cm innych miejsc na nich nie mierze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
nie przeceniaj pewnych zabiegow manipulacji chwilowej, to tylko kosmetyka przy klasycznym obnizeniu kalorycznosci.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1979 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8210
_kavva_ masz ładną figurke i duże spadki gratuluje mam podobnie u mnie uda też stoją jak zaklęte,ale Twoje są takie smukłe ,długie ogólnie sylwetka bardzo ladnie wygląda
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Pytanie początkującego

Następny temat

ile jeszcze urosnę??

WHEY premium