SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Kulturystyka - ciągła walka o wygląd

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1664829

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8632 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294460
Właśnie.. dziwne
...
Napisał(a)
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 13750 Napisanych postów 32201 Wiek 77 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1143683
Właśnie - to rozumiem.
Dziwne - dla mnie niezbyt jasne!
Czyżby chodziło o wzrost możliwości przy stosowaniu rozgrzewki na wzrastających obciążeniach?
...
Napisał(a)
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 13750 Napisanych postów 32201 Wiek 77 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1143683
Wczoraj w oczekiwaniu na wyniki wyborów wypiłem 0,5 litra wina.
Rano wstałem później i bez chęci na cokolwiek.
Potem przy TV (TVN i TVP2) zrobiłem tradycyjny trening barków:
wznos ramion w bok 5kg/ 3x10p 12kg/5x5p
wznos ramion w bok w opadzie tułowia 20kg/5x12p
wyciskanie sztangielek stojąc 20kg/5x12p

w przerwach było napinanie ud.
Następnie strzeliłem telefonem w moje dolne plecy.
Za chwilę jadę rowerem do Lidla gdyż podobno są kurczaki po 4,99zł/kg.(przejadę 32km)

...
Napisał(a)
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 13750 Napisanych postów 32201 Wiek 77 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1143683
Kupiłem 12kg kurczaków.
Po południu zrobiłem to:
wyciskanie sztangi na poziomej 48/58kgx10p 68kg/3p 5x4p
podciąganie na drążku nachwytem do tyłu głowy po 6p

Pod wieczór byłem na spacerze 93 minuty.
Zastanawiam się czy jutro nie dokupić kurczaków na zapas (może będę przybierać w masę mięśniową tak jak one?). Cena korzystna a mięso z upieczonego kurczaka smakuje mi (a wytopiony tłuszcz z chlebem jest pyszny).
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 94 Wiek 55 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2070
Panie Janie te kurczaki to sama chemia !!, szkoda zdrowia.
Lepiej samemu zachodowac kurony na dzialce, zdrowsze, polecam jak jest gdzie.

Andrzej1970

...
Napisał(a)
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 13750 Napisanych postów 32201 Wiek 77 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1143683
Strachy na Lachy! Mam zapotrzebowanie na konserwanty z racji wieku.
Niestety nie dokupię kurczaków dzisiaj - leje jak z cebra!
Po tradycyjnym treningu barków byłem na spacerze. Z początku trochę kropiło ale później porządnie zmokłem i zmarzłem! Przy okazji pobiłem swój rekord przebycia trasy marszu.
W czasie marszu od paru dni ściskam w dłoni własnoręcznie zrobiony ściskacz z kilku kawałków otuliny ocieplającej do rur.


...
Napisał(a)
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 13750 Napisanych postów 32201 Wiek 77 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1143683
Dzień bez treningu siłowego.
Rano trasa spacerowa - rekord przebycia (było dosyć chłodno a ja miałem energię na kilka truchtów).
Potem jazda rowerem do Lidla po kurczaki - było bardzo chłodno i wietrznie - czyli przejechałem 32km (było warto - kupiłem 16kg).
Wieczorem tradycyjna trasa spacerowa - niestety bez rekordu przejścia!

Ciekawe jak będę wyglądać w Opolu!?
Staram się o jak najlepszy wygląd - jem trochę mniej kompotów i dżemów. Dużo się ruszam i cienko ubieram do tego ruchu (na ogrzanie ciała też organizm wydaje energię ).
Piję 0,5litra wina dziennie .
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 452 Napisanych postów 5813 Wiek 47 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 438654
Panie Janie, to wino to na pewno dobry pomysł codziennie? Bo jeśli to w czymś pomaga, to i ja chętnie wprowadzę powołując się na Pana autorytet

This is the best deal you can get.

...
Napisał(a)
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 13750 Napisanych postów 32201 Wiek 77 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1143683
shadow78 - wino jest mojej produkcji! Wiem co piję!
Efekty są przy plankach dynamicznych i w moim samopoczuciu!
Piję w dwóch dawkach. Wypicie w dawce jednorazowej wzmacnia planki i suszy rano!
Jak zwykle - wybór należy do wyborcy!
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Jest wino, są spacery, jeszcze czekać aż jabłonie u sąsiadki obrodzą i o obronę tytułu jestem spokojny.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przedtreningowka

Następny temat

pytania laika

electro
Polecane artykuły