SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

2022 rokiem triathlonu? Nowe wyzwanie by Bzyk

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2926384

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 1402 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18065
BzykuDG
poczes, tu http://allegro.pl/pokrzywa-lisc-pokrzywy-100g-ziolowy-skarb-i5484725282.html

Gugcio, wczoraj było kilka stron dyskusji w tym temacie gdzie się kupuje i jakie płatki...


Dzięki bardzo. Mógłbyś jeszcze podesłać coś sprawdzonego gdzie zamawiasz przyprawy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
tez zmixowany serek wygląda fajnie, w sensie fajna konsystencja do wafli ryżowych była by kosa tylko ze tej emilki nigdy u siebie nie mogłem znaleśc:D

Forma nadal sie trzyma, w sumie dziwne by było żeby nie no i twarz wrócila do normalnosci :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2415 Napisanych postów 3710 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 112206
Bzyku zayebiście się trzymasz Z twarzy ciut okrąglejszy a tak nic pozatym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
poczes
BzykuDG
poczes, tu http://allegro.pl/pokrzywa-lisc-pokrzywy-100g-ziolowy-skarb-i5484725282.html

Gugcio, wczoraj było kilka stron dyskusji w tym temacie gdzie się kupuje i jakie płatki...


Dzięki bardzo. Mógłbyś jeszcze podesłać coś sprawdzonego gdzie zamawiasz przyprawy?


Brałem stąd:
http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=33981915&order=m&id=73973

Nie wiem, może jest co tańszego/lepszego, ale ich mam koło siebie, więc jadę i na miejscu wybieram co potrzebuję w tych samych cenach.

Marian, ten twaróg na wafle idealnie. Emilki jak nie masz, to dajesz więcej twarogu i dodajesz odrobinę mleka/wody i masz taką samą konsystencję. Testowane nie raz

Dzięki chłopaki. No właśnie ta twarz mnie martwi, bo jeszcze żonę miałem na baby face znaleźć . Może to dlatego, że na śpiocha . Chociaż myślę, że to przez estro. Niedługo zrobię badania.

A tymczasem jak powiedział, tak zrobił. Tylko trochę w wyliczeniach się walnąłem i wyszło 34,6, a nie 36km. Przepalone 900kcal, zaraz idę mocno pocisnąć barki, forma się trzyma, więc mogę sobie pozwolić... na dalsze trzymanie michy!



Zmieniony przez - BzykuDG w dniu 2017-08-05 09:52:40

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
Wiem że Banan gdzies na necie kupije przyprawy w dobrej cenie

Bzyku spoko u mnie twarz z rana tez bardziej popuchnieta jak jestem zaspany :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Ej, ale te "moje" też są w dobrej cenie! 5zł za 100g papryki wędzonej, 4,20zł za 200g curry i 200g papryki słodkiej itd.

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72671 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958475
pytałem kiedyś o przyprawy u siebie w blogu - dostałem kilka linków , ale w koncu kupiłem też z allegro ale inny użytkownik i ceny chyba podobne ;) kupiłem z pol roku temu i wiekszosc jeszcze mam tylko papryka wędzona się skonczyła , bo wzialem za malo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
05.08.17

Trening
Barki + brzuch:

1. Unoszenie sztangielek bokiem - 10x25kg, 8x27,5kg
2. Wyciskanie żołnierskiej - 6x50kg; 6x52,5kg; 6x55kg; 6x57,5kg; 6x60kg
3. Unoszenie sztangielek na tył barków leżąc na ławce skośnej - 10x15kg; 10x12,5kg
4. Unoszenie sztangi wzdłuż ciała - 12x45kg; 12x45kg; 12x45kg
5. Unoszenie sztangielki bokiem leżąc bokiem na skośnej ławce - 12x7,5kg; 12x7,5kg
6. Face pull - 12x7szt.; 12x8szt.
7. Unoszenie sztangielek przodem chwytem neutralnym siedząc - 10x15kg; 10x15kg

8. Kółko - 4x MAX
9. Spięcia na maszynie - 4x MAX

Rano przed siłowym intensywne 1:15h na kolarzówce w terenie
















Świetny trening. Lało się ze mnie strasznie, ale to nie tylko przez ciężary, ale też przez temperaturę. Niestety na siłce mamy tragiczną klimę. W sumie tylko pod nawiewem jest zimno, a metr dalej już nic nie czuć.
Co do samych ćwiczeń, to prawie wszędzie dołożone, szczególnie przy „wielostawach”. Jeszcze gdzieniegdzie jest zapas, więc na kolejnym treningu będzie co robić.
Jak widać trochę wziąłem sobie ostatnie dyskusje na forum i staram się trochę podbijać obciążenia, ale tak żeby zachować jeszcze w miarę technikę. No i muszę uważać na plecy, dlatego cały trening prawie w pasie.

Jak już wcześniej pisałem z rana 35km na kolarzówce w dość intensywnym tempie.


Dieta - HC:
1. Tosty z piersią wędzoną, Goudą, pieczarkami i na wierzch Emilka.
TRENING KOLARSKI
2. Kurczak z ryżem i warzywami.
TRENING SIŁOWY
3. Omlet jaglano-ryżowy z Granexami, jabłkiem i polewą z FitWhey Whey Protein 100 Concentrate .
4. Kasza manna z FitWhey Whey Protein 100 Concentrate .
5. Kurczak z ryżem i warzywami.
6. Omlet z piersią wędzoną i warzywami.
7. Omlet białkowy z twarogiem, kazeiną i masłem orzechowym.


Przez krótką przerwę między kolarskim, a siłowym musiałem rozbić jeden posiłek na dwa, dlatego wyszło mi o jeden więcej, niż zazwyczaj.





A tu mój najnowszy wynalazek. Do środka do omleta wsypałem Granexy. Jak się okazało 100g by nie weszło, więc resztą posypałem omlet na wierzchu. Dzięki polewie z wpc fajnie się przykleiły. Ogólnie na prawdę świetna opcja. Przez to omlet robi się trochę gumowy. Dla jednym to może być minus, dla innych plus.








Suplementacja:
FitWhey Caffeine - 1 tabs przed treningiem siłowym, 1 tabs przed treningiem kolarskim
FitWhey Tri Creatine Malate - 7g na czczo i 7g po treningu
FitWhey Vitamine C - 3x1 tabs do posiłków
FitWhey BCAA - 15g rozpuszczone w czasie treningu siłowego, 15g rozpuszczone w trakcie treningu kolarskiego
FitWhey Magnesium+B6 - 2 tabs po treningu i 2 tabs w połowie dnia
FitWhey ZMA+B6 - 2 tabs przed snem
FitWhey Beta Alanine - 5 kaps. przed treningiem
FitWhey Whey Protein 100 Concetrate - wg braków w diecie


A tu potreningowa pompa.


2

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2647 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
Bzyku, planujesz kolejne starty w przyszłości?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Wbiłeś mi się w edycje
Ostatni filmik powinien być ten.




Odpowiadając na Twoje pytanie, jak coś, to w 2018 te same imprezy co w tym roku. Czasem po głowie jakieś Mistrzostwa Śląska czy coś w ten deseń chodzą mi głowie, ale niestety mój charakter pracy skutecznie utrudnia mi starty, a już tym bardziej dalekosiężne planowanie.
Reasumując jak jakaś impreza będzie terminowo blisko, a forma nie będzie daleko, to może. Ale bez ciśnienia.


Zmieniony przez - BzykuDG w dniu 2017-08-05 17:33:01
1

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie o kettloebell 7-32

Następny temat

Crossfit na zwykłej siłowni?

WHEY premium