SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

2022 rokiem triathlonu? Nowe wyzwanie by Bzyk

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2928268

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 29604 Napisanych postów 62975 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 902725
po zolpie mam to samo z laknieniem jak sie nie poloze. odpala sie odkurzacz hamulce puszczaja jak po alkoo cos.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
Ziółko bym polecił na sen ale po tym nici z jakościowej masy

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21565 Napisanych postów 30793 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870573
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Cayek
Ziółko bym polecił na sen ale po tym nici z jakościowej masy


Parę razy w tygodniu uskuteczniam i niestety nic nie pomaga. A świnię ogarniam bez problemu hehe.

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
12.08.18

Jutro wypadają mi urodziny, a w tygodniu nie ma czasu na latanie po knajpach, więc dzisiaj zrobiłem zaległe „ładowanie” i popieściłem sobie trochę podniebienie.

Trening
Nogi + łydka:

1. Odwodzenie na maszynie z przytrzymaniem - 20x30kg; 20x35kg; 17x35kg; 15x35kg
2. Uginanie nóg siedząc - 20x45kg; 15x55kg; 10x71,5kg; 10x71,5kg
3. Hack przysiad na suwnicy - 20x30kg; 15x50kg; 12x70kg; 8x125kg; 8x125kg
4. Wypychanie suwnicy wąski rozstaw stóp - 25x90kg; 20x110kg; 15x165kg; 15x165kg
5. Żuraw - 3x MAX
6. Odpychanie od platformy z deadstop - 15x110kg; 12x150kg; 12x150kg
7A. Wyprosty nóg - 15x21,5kg; 15x21,5kg; 15x21,5kg
7B. Goblet squat - 15x32kg; 15x32kg; 15x32kg

8. Wspięcia siedząc - 4x MAX
9. Wspięcia z kettlem stojąc - 4x MAX

Rano na czczo 1h kolarzówka.




Tak jak pisałem wcześniej (chyba) rano lekko pokręciłem na rowerze, żeby mieć siłę na trening nóg.
Co to był za trening! Znalazłem w szafce próbkę Reg1n. Jakoś specjalnie mi nie podszedł, ale tętno miałem kosmos i cały czas był ogień. Takiego wyniki po treningu jeszcze nie miałem.

Siłowo delikatnie do góry. W hack przysiadzie dołożone w roboczych po 5kg i raczej na tym zostanę. W wypychaniu taki sam ciężar jak ostatnio, ale za to z zapasem. Przy wyprostach do przodu i goblecie też. Wyprosty na następny raz zostawiam po staremu, ale w goblecie dorzucam 2kg.


Dieta - HC + CHEAT:
TRENING KOLARSKI
1. Omlet białkowy z twarogiem i bitą śmietaną.
2. Wafle ryżowe z mrożonymi truskawkami, kazeiną, twarogiem i bitą śmietaną.
TRENING - w czasie treningu 70g carbo, 15g wpi
3. Tatar z łososia. Ozór wołowy z puree z batatów.
4. Tort bezowy malinowy, 2 gałki lodów.
5. Pity z indykiem i warzywami.


Przed treningiem chudo.



Odwiedziliśmy dzisiaj w miarę nową restaurację Nafta Neo Bistro. Jako ciekawostka nigdzie nie ma podanego adresu, a namiary dostaje się sms’em kilka godzin przed terminem rezerwacji. Mega wystrój, mega jedzenie!





I na deser najlepsza beza we Wrocławiu w Gigi Cafe i 2 gałki lodów z Krasnolóda. Zdjęcie nie oddaje wielkości bezy, ale była jak głowa!


No i na kolację pity. Nie ukrywam, że kusiło odwiedzić Żabkę w poszukiwaniu lodów (koło mnie widziałem Snickersy!), ale wolałem zjeść coś konkretnego bez fatu.


Generalnie jedzenie dzisiaj świetne! Bez przejedzenia i pokosztowałem nowych smaków.


Suplementacja:
FitWhey Caffeine - 1,5 tabs przed treningiem siłowym i kolarskim
FitWhey AAKG - 6 kaps przed treningiem
FitWhey Vitamine C - 3x1 tabs do posiłków
FitWhey Magnesium+B6 - 2 tabs po treningu
FitWhey ZMA+B6 - 2 tabs przed snem
FitWhey Beta Alanine - 5 kaps. przed treningiem siłowym i kolarskim
FitWhey Whey Protein 100 Concetrate - wg braków w diecie
FitWhey Peanut Butter - wg braków w diecie.
FitWhey L-Glutamine - 10g w trakcie treningu kolarskiego i siłowego.
2

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 29604 Napisanych postów 62975 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 902725
zazdrosze jedzonka. bardzo apetycznie wyglada!

po rowerze nogi cisnac... podziwiam kozak!

u mnie taki problem ze nie umiem jezdzic wolno a nawet sie chce to sie mecze bardziej niz jak cine blisko maksa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Jedzenie naprawdę petarda. Z tym nam się udało.
A co do roweru, to musiałem walczyć z głową. Bo zawsze jest tak, że mówię sobie, że będzie lekko, a potem od razu ogień. Ale teraz wiedziałem, że jak za mocno przycisnę, to na treningu będzie lipa i udało się spokojnie ze średnim tętnem 122 przejechać . Wieczorem kusiło, żeby jeszcze coś się odpalić, ale niech nogi się regenerują, może coś urosną

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 29604 Napisanych postów 62975 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 902725
ja juz rower po nogach odpuszcza a nawet tak przestawilem trening zeby nawet dzien po nogach nie krecic.mam nadzieje ze da to efekty i te nogi nie beda zalanymi kolocami tylko ladne zgrabne i podciete a powaznie to jak sie dobrze nogi pocinie to nawet dzien po zadnej przyjemnosci z jazdy tylko meka bo "noga nic nie podaje". szkoda katowac skoro sie cwiczy po to zeby cos uroslo. chyba ze przestawic sie pod rower a wtedy jakos lekko cisnac silowy. tylko co to wtedy za trening nog?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 72 Napisanych postów 233 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 32966
Jedzenie jak zawsze kozak i równie kozackie fotki hehe będę zaglądał bzyku :P
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 72 Napisanych postów 233 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 32966
Cayek
Ziółko bym polecił na sen ale po tym nici z jakościowej masy


Zjadłem swoje, a po chwili czipsy i snikersa, ale jakby nieświadomie :D
Rano zdziwiony....
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie o kettloebell 7-32

Następny temat

Crossfit na zwykłej siłowni?

WHEY premium