SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

2022 rokiem triathlonu? Nowe wyzwanie by Bzyk

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2932799

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Szacuny 4585 Napisanych postów 49019 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522801
na pierwszy start/przetarcie jest ok, forma bardzo fajna - nawet jak nie będziesz zadowolony z miejsca to na pewno na plaży nie ognasz się od niewiast
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2453 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37671
Całościowo wygląda lepiej niż jak we fragmentach w lustrze.
1

a great flame follows a little spark

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Ja to w ogóle nie miałem startować w tym roku, ale okazało się, że mam mniej braków, niż mi sie wydawało, a nie wiem czy kiedyś uda mi się jeszcze taką formę zrobić, więc stwierdziłem, że to wykorzystam. Założenia były trochę inne, bo jestem osobą z wysokimi ambicjami i od początku twierdziłem, że nie wyjdę na scenę, póki forma nie będzie na top3. No ale jednak uległem trochę presji chłopakom z SFD, bo zaczęli naciskać hehe. Do tego zaliczyłem kilka startów z Wolskim w tym roku, plus zawody z Adamem i tak się nakręciłem. No i jak Adam mówi mi, że forma jest ok, to mu wierzę hehe. No i to wszystko złożyło się na to, że jednak koncepcja się zmieniła

Dzięki Wasabi!

A oczywiście wstałem o 4 w nocy dzisiaj i żył 3-4x tyle co podczas robienia tych zdjęć. Mam nadzieje, że tak zostanie jak się odwodnie.


Zmieniony przez - BzykuDG w dniu 2016-07-09 08:01:02

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10663 Napisanych postów 30010 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609956
nie bedziesz żłował bo emocje sa mega, wspomienia tak samo, naprawde piekne chwile dla kgos kto siedzi w tym tak jak my
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21603 Napisanych postów 30834 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870989
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
prz1993
Ja się tylko boję że będzie mało zawodników jednak...


Powiem tak, zanim wyszło info o Władku zapisałem się na Sopot. Jak wyjdą listy do piątku na Władka i okaże się padaka, to zawsze mogę wyjść w Sopocie, weryfikacje są późno w piątek. Bo to co mnie martwi, to że w 80kg będzie 2-3 zawodników i połączą to z 90... A nawet jeśli do piątku nie będzie list, to zawsze mogę się zweryfikować na Sopot i czekać co się wydarzy i rano w sobotę zadecydować gdzie wystartuje. Co prawda poszła już kasa na licencję i trochę lipa dostać bana zanim jeszcze się wystartuje w IFBB , ale bardziej to chyba traktuje jako fun, niż przyszłość

A tymczasem waga kolejne 0,5kg w dół. Nic w diecie póki co nie zmieniałem, tylko odstawiłem cardio i spadło 1,5kg w dwa dni

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
Masz pole manewru tak czy tak, wystartujesz

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10663 Napisanych postów 30010 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609956
tak m sie wydaje ze we ładku bedzie wiecej zawodników niz w sopocie

chociaż z drugiej strony w sopocie będa mogli wyjsc z innych federacji...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10663 Napisanych postów 30010 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609956
BzykuDG


A tymczasem waga kolejne 0,5kg w dół. Nic w diecie póki co nie zmieniałem, tylko odstawiłem cardio i spadło 1,5kg w dwa dni


ja wczoraj też na wadze prawie 91kg dziś stanałem na wage bo w nocy kilka razy do kibla wstawałem i dzis waga poniżej 88kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Szacuny 12150 Napisanych postów 30569 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131227
BzykuDG

A tymczasem waga kolejne 0,5kg w dół. Nic w diecie póki co nie zmieniałem, tylko odstawiłem cardio i spadło 1,5kg w dwa dni

Takiemu to dobrze! Nie to co mnie!

Późno wziąłeś się za starty ale możesz wiele osiągnąć w tym sporcie - tzn. wielu będzie Cię kojarzyć z kulturystyką. Przygotuj się na na następne wydatki startowe
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie o kettloebell 7-32

Następny temat

Crossfit na zwykłej siłowni?

WHEY premium