SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

2022 rokiem triathlonu? Nowe wyzwanie by Bzyk

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2925192

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12192 Napisanych postów 22034 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627585
Gratulacje dla Małgośki! No kurczę mogłaby chociaż na zdjęciu jakieś zadowolenie pokazać - a ona ma ciagle minę jakby to nic takiego! 20 minut !!! Super wyniki!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
FighterX
Gratulacje dla obojga!
Póki dawałem radę to siedziałem Ci na plecach, ale na 3,5km mi odszedłeś bardzo dobre wyniki!


Dzięki! A no wtedy faktycznie mogłem przyspieszyć . Jeszcze daleka droga przede mną.


Paatik
Gratulacje dla Małgośki! No kurczę mogłaby chociaż na zdjęciu jakieś zadowolenie pokazać - a ona ma ciagle minę jakby to nic takiego! 20 minut !!! Super wyniki!


A bo Jej wiecznie zimno .


Tymczasem my już zaczęliśmy Sylwestra






Zmieniony przez - BzykuDG w dniu 2021-12-31 19:28:02
2

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2588 Napisanych postów 5123 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 78389
Gratuluję Wam!
Czytając forum lub oglądając Wasz kanał, aż chce się wyjść na rower lub pobiegać
Miłego Sylwka i Szczęśliwego Nowego Roku!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
W kwestii kanału, zapraszamy na film z wczorajszego biegu



2

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Update odnośnie trenażera.
Po 2 dniach roboczych, od kiedy trenażer do Pro Bikes wrócił do mnie nowy egzemplarz. Czy funkiel nówka czy odnowiony trudno mi powiedzieć, ale wygląda tip top. Diagnoza starego to uszkodzone łożysko.
Szacun dla Wahoo za taką reakcję.
2

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4078 Napisanych postów 3699 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 151014
Łukasz zamawiasz nowego Fenixa?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2588 Napisanych postów 5123 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 78389
Łukasz, dzięki za wiadomość odnośnie wahoo. Ciekawe ile kosztowałaby taka wymiana gdyby to jednak na koszt własny naprawiać...?

Łukasz, pytanie odnośnie duathlonu bo wczoraj się zapisałem.
Po zmianie pierwszego biegu na rower, biorę rower, kask i zakładam buty rowerowe z SPD.
Te buty biegowe zostawiam w mojej strefie zmiany, żeby je później na drugi bieg założyć?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
BroStyle
Łukasz zamawiasz nowego Fenixa?


O widzisz, nie wiedziałem nawet, że w ogóle wyszedł. Poczekam najpierw na recenzje jak się dotyk sprawdza, bo mam złe doświadczenia z tego typu rozwiązaniami szczególnie w basenie. Poza tym w tym miesiącu już się wypstrykałem z kasy . W lutym lecimy z Gośką na mini obóz sportowy (ja i Ona ) na Kanary
1

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
tomaszS
Łukasz, dzięki za wiadomość odnośnie wahoo. Ciekawe ile kosztowałaby taka wymiana gdyby to jednak na koszt własny naprawiać...?

Łukasz, pytanie odnośnie duathlonu bo wczoraj się zapisałem.
Po zmianie pierwszego biegu na rower, biorę rower, kask i zakładam buty rowerowe z SPD.
Te buty biegowe zostawiam w mojej strefie zmiany, żeby je później na drugi bieg założyć?


Wymiana łożyska to zapewne jakieś grosze.

Tak, buty zostawiasz w pudle, a potem wracasz w to samo miejsce zostawić rower i założyć buty.
1

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2588 Napisanych postów 5123 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 78389
BzykuDG
BroStyle
Łukasz zamawiasz nowego Fenixa?


O widzisz, nie wiedziałem nawet, że w ogóle wyszedł. Poczekam najpierw na recenzje jak się dotyk sprawdza, bo mam złe doświadczenia z tego typu rozwiązaniami szczególnie w basenie. Poza tym w tym miesiącu już się wypstrykałem z kasy . W lutym lecimy z Gośką na mini obóz sportowy (ja i Ona ) na Kanary


Dzięki za odpowiedź wyżej.
Odnośnie obozu, kiedy dokładnie lecicie?
Też mamy w planie wylot na Kanary w okolicach 14 lutego. Jednak to tylko plany, zobaczymy co jeszcze kolejny miesiąc pokaże.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie o kettloebell 7-32

Następny temat

Crossfit na zwykłej siłowni?

WHEY premium