SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

2022 rokiem triathlonu? Nowe wyzwanie by Bzyk

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2922103

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 71 Napisanych postów 765 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19542
Dodałbym jeszcze Moaburger.

Natomiast te kołacze utrafiłem w Krakowie i dla mnie to było ultrarozczarowanie. Jednak po pełni satysfakcji brakuje mi lodów naturalnych w tym przypadku.

....::::I CaN ReaD YouR MinD::::....
....::::OpeN YouR MinD AnD DrEaM WitH Me....YoU MusT FiGhT FoR YouR FrEeDoM iF YoU WanT Be FreE....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2397 Napisanych postów 9131 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 470123
Wakcje zaczne tlusty po wizycie we Wrocku
Moaburger zaliczony w Krk po zawodach -> smaczny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Co do lodów, to Krasnolód i Lody Naturalne z Krzyckiej. Mają sporo lokalizacji. A w ten weekend chcę przetestować Ice Queen by Magda Gessler, bo się otworzyły 1 czerwca
1

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
myślałem że coś ciekawego będą tu pisać :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
06.06.19

Trening
Push siła:

1. Wyciskanie sztangielek na ławce skośnej rampa 8 - 24kg; 28kg; 32kg; 36kg; 9x40kg
2. Wyciskanie sztangi na skosie ujemnym - 8x92,5kg; 8x92,5kg; 8x92,5kg; 8x92,5kg
3. Dipsy na klatkę - 8x22kg; 8x22kg; 8x22kg; 7x22kg
4. Wyciskanie sprzed brody na suwnicy Smitha - 8x57,5kg; 7x57,5kg; 8x52,5kg; 6x52,5kg
5. Spięcia na hammerze - 5x MAX.

Po treningu 7 min HIIT.
Popołudni 45 min squash.


Przy siłowym w dwóch pierwszych ćwiczeniach dołożone i zaliczone wszystkie serie, także na następnym treningu dokładam.
W dwóch kolejnych dołożyłem, ale spuchłem przy końcu, więc będzie trzeba zredukować obciążenie.

Popołudniu wybrałem się na squasha pierwszy raz od 3 lat. Co zajednia, to koniec . Ale chyba częściej będę to praktykował. Szczególnie, że z Benefitem mam za free.


Dieta:
TRENING
1. Omlet z polewą z Allnutrition Whey Delicious i bananem.
2. Indyk z makaronem, oliwą z oliwek i warzywami.
3. Mielona wieprzowina z awokado i oliwkami.
4. Tosty z serem i szynką.
SQUASH
5. Płaski owsiane z serkiem wiejski i Allnutrition Blueberry in Jelly.
6. Szejk lodowy z Allnutrition Whey Delicious z masłem z nerkowców, śmietanką kokosową i czekoladą.




Blueberry in Jellly bardzo dobre, ale jednak moim faworytem dalej zostaje Cherry in Jelly.


Suplementacja:
FitWhey Caffeine - 1,5 tabs przed treningiem siłowym
FitWhey AAKG - 6 kaps przed treningiem
FitWhey Vitamine C - 3x1 tabs do posiłków
FitWhey Magnesium+B6 - 2 tabs po treningu
FitWhey Beta Alanine - 5 kaps. przed treningiem siłowym
FitWhey Whey Protein 100 Concetrate - wg braków w diecie
Allnutrition Cashew Butter - według braków w diecie
Allnutrition Whey Delicious - według braków w diecie.



No i dzisiaj wjechała paka.


Trochę klasyki, trochę nowości. Między innymi sos tatarski, spray do smażenia z chilli, Blueberry in Jelly, czekolada słony karmel i białko wegańskie . Ale to dla siostry wziąłem, ja sobie tylko spróbuję jak to smakuje.
3

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958381
Nawet nie widziałem ,że jest sos tatarski Głównie z AN mam na sklepie sosy, może dlatego.
Dzięki za info i smacznego :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Wczoraj sobie spróbowałem z waflem i szynką. Niezłe! Na pewno lepszy od czosnkowego, który mi średnio podchodzi.

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958381
czosnek mi tez slabo podszedł, ale ogolnie nie lubie sosów czosnkowych
ketchup jest swietny , no i bbq tez (najlepiej sie sprzedaje u nas), zobaczymy jak ten tatarski :D

a owoce w zelu beda we wszystkich smakach u mnie za tydzien do degustacji :( szkoda,ze nie przyjedzie najwiekszy tester
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24264 Napisanych postów 25218 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020284
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Banan
czosnek mi tez slabo podszedł, ale ogolnie nie lubie sosów czosnkowych
ketchup jest swietny , no i bbq tez (najlepiej sie sprzedaje u nas), zobaczymy jak ten tatarski :D

a owoce w zelu beda we wszystkich smakach u mnie za tydzien do degustacji :( szkoda,ze nie przyjedzie najwiekszy tester


BBQ oczywiście top. A ketchup biorę z Kotlina

Co do soboty, to różne rzeczy mogą mi przyjść do głowy . Ale generalnie nikt ode mnie nie jedzie, a samemu smutno.
1

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie o kettloebell 7-32

Następny temat

Crossfit na zwykłej siłowni?

WHEY premium