Nie tak dawno pisaliśmy o tym, że Eddie Hall rzucił wyzwanie Hafthorowi Bjornssonowi. Zaproponował, żeby przegrany zapłacił 200 000 dolarów na cele charytatywne wybrane przez zwycięzcę.

 

Polecamy również: Eddie Hall rzuca wyzwanie Hafthorowi Bjornssonowi

Potem nawet wspomniał coś o dodatkowym milionie dolarów, ale chyba trochę się rozpędził. Mamy w końcu odpowiedź Islandczyka. Bjornsson odmówił proponując coś zupełnie innego...

Opublikował wideo na swoim kanale YouTube w odpowiedzi na wyzwanie Eddiego Halla. Wyraził on zdecydowaną niechęć do wykorzystania dobroczynności jako rekwizytu do promowania walki i stwierdził:

„Nie sądzę, że musimy się przechwalać darowiznami na cele charytatywne w Internecie. To ostatni raz, kiedy będę mówił o tym w sieci. Mam nadzieję, że zrobisz to samo”.

Przedstawił jednak ofertę, która pozostawi ślad na umyśle i ciele przegranego do końca jego życia i to całkiem dosłownie! 

„Moja kontroferta dla ciebie Eddie, jest taka, że ​​przegrany meczu musi zrobić sobie tatuaż. Tak! Słuchaj uważnie. Więc jeśli przegram z tobą, muszę wytatuować sobie napis „Najsilniejszy człowiek świata: Eddie Hall”. Jeśli przegrasz, to ty musisz wytatuować „Najsilniejszy człowiek świata: Hafthor Julius Bjornsson”.

 https://youtu.be/fsqRSYoPtFU

Emerytowany mistrz MMA Tyron Woodley i youtuber, który został zawodowym bokserem Jake Paul, zgodzili się na podobny zakład przed meczem bokserskim na początku tego roku. Kilka tygodni temu Bjronsson nagrał podcast z bratem Jake'a Paula, Loganem Paulem. Wiemy już skąd prawdopodobnie wziął się pomysł na to.  Czekamy zatem na odpowiedź Eddiego. Decyzja na pewno nie będzie łatwa.

Komentarze (1)
spejson94

Ale im się j**ie w głowie od kasy. Kiedyś lubiłem obydwóch a teraz już kompletnie przestałem ich oglądać

5