Długo oczekiwany mecz bokserski pomiędzy popularnymi strongmenami Hafthorem Bjornssonem i Eddie Hallem odbędzie się 18 września 2021 roku. W końcu ogłoszono, gdzie się odbędzie i ile trzeba będzie zapłacić za transmisję PPV. Pierwotnie spekulowano, że mecz bokserski odbędzie się w Nevadzie, jednak najnowsze źródła donoszą, że pojedynek odbędzie się jednak w VyStar Veterans Memorial Arena w Jacksonville na Florydzie.

Oprócz tego ujawniono cenę zakupu pay-per-view. Już od 5 lipca fani mogą kupić transmisję PPV na CoreSports.world za 9,99 USD. Nie wiadomo jednak czy jest to cena promocyjna i czy taka pozostanie do dnia walki. Zarówno Hafthor Bjornsson, jak i Eddie Hall trenują do pojedynku bokserskiego od kilku miesięcy. Obaj panowie zgubili naprawdę już sporą ilość kilogramów. Eddie konsekwetnie realizuje swój plan i skupia się na treningach w klubie, a Thor poszedł trochę dalej. Stoczył również dwie walki pokazowe, podczas których fani mogli zobaczyć jego umiejętności w akcji. Pisaliśmy o tym TUTAJ:

Polecamy również: Hafthor Bjornsson vs. Steven Ward

Polecamy również: Hafthor Bjornsson vs Simon Vallily - jak wypadł Islandczyk?

Ciężko powiedzieć, kto ma większe szanse na wygraną. Bjornsson ma przewagę jeśli chodzi o wzrost, podczas gdy Eddie prawdopodobnie ma lepszą kondycję, wytrzymałość i moc na ringu. Jak uważacie?

Komentarze (0)