Po tym, jak Eddie Hall doznał kontuzji bicepsa, jego walka z Bjornssonem została przełożona. Wszyscy liczą na to, że na początku roku zobaczymy jednak dwóch strongmanów na ringu bokserskim. W końcu obaj ciężko trenowali, aby dobrze przygotować się do walki. Hafthor brał nawet udział w walkach pokazowych, aby nabrać doświadczenia i sprawdzić się przed docelowym pojedynkiem.

 

Polecamy również: Eddie Hall wraca do treningów po kontuzji

Niedawno Eddie rzucił swojemu zaciekłemu rywalowi wyzwanie, aby jeszcze bardziej podkręcić atmosferę przed ich walką. Próbował przekonać Hafthora, aby zgodził się, że przegrany musi zapłacić 100 000 dolarów na cele charytatywne wybrane przez zwycięzcę. Nie uzyskał jednak odpowiedzi Bjornssona na to wyzwanie, więc postanowił podnieść stawkę. Na Instagramie napisał, że doszły go słuchy, że Hafthor nie przyjął wyzwania ze strachu przed przegraną. Eddie napisał, że jest gotów w takim razie w przypadku przegranej zapłacić 200 000 $ na cele charytatywne, podczas gdy kwota Hafthora pozostaje taka sama.

„Cóż, minął już ponad tydzień, a on mnie zignorował, a słyszałem od wspólnego przyjaciela, że ​​nie chce się zgodzić, bo boi się przegrać. Co, nie winię go. Więc chcę ci to trochę ułatwić Thor i proszę, żeby wszyscy teraz wywierali na niego presję. Więc nowa umowa jest taka, że ​​jeśli cię pokonam, musisz zapłacić 100 000 dolarów na wybrany przeze mnie cel charytatywny. Jeśli mnie pokonasz, zapłacę 200 000 dolarów na wybraną przez ciebie organizację charytatywną. Teraz nie ignoruj ​​mnie, to jest na cele charytatywne. Poprosimy promotora, aby umieścił to w kontrakcie, więc nie ma z tego wyjścia. Nie ignoruj ​​mnie ponownie. Zawrzyjmy umowę, zróbmy coś dobrego na cele charytatywne”. 

 

W chwili pisania tego tekstu nie było komentarza ze strony Hafthora Bjornsson w tej sprawie. Tak czy inaczej, byłby to wspaniały gest z ich strony! Czekamy na odpowiedź Thora.

Komentarze (1)
K0currro

Ten blazen dostanie lanie. Ustawka medialna przed walka wzorcowa, ale i tak przegra.

1