SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ankieta nr 2 -pomagamy Eddie Hall zrobić zadanie

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 896

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10028 Napisanych postów 30371 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728697
Kolejna niedziela i kolejna ankieta.
Na razie nikt z osób nominowanych do zaproponowania swojej ankiety sie nie odezwał,więc wrzucam kolejne zadanie.

Nie ,nie,jeszcze nie to trudne,bo chce was trochę rozchuśtać i rozochocić do spróbowania swoich sił i koordynacji ruchowej .

Jak widać,jeden z najbardziej znanych strongmenów Eddi Hall poległ przy tym zadaniu fitneski (tak myślę,że trochę specjalnie nie dał rady :) ) .
Ciekawe ,jak Wam pójdzie ?
Zawsze sprawdzam wszystkie zadania-dziś nie było gdzie ,bo cały dzień pada mocniej lub słabiej i ziemia mokra :)
Ale wydaje się to dość łatwe :)







Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10028 Napisanych postów 30371 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728697
Nikt nie dołączył,czyli zapraszam w takim razie do ankiety nr #.
Przypominam,że osoby ,które tu zaliczyły zadanie moga pisac do mnie na priv z propozycja swojego zadania.



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4558 Napisanych postów 7231 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39560
Haha no bo wiesz grubaski się toczą a nie podskakują haha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10028 Napisanych postów 30371 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728697
Goldberg- spróbujesz ? :)

I brata uruchom :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12971 Napisanych postów 20732 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607804
Brakuje mi opcji w ankiecie - to jest tak śmieszne, że aż muszę spróbować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7515 Napisanych postów 49524 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385521
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12132 Napisanych postów 30542 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131012
Jak się ma takie pośladki to łatwo nimi poruszać! Mogę spróbować ale wiem, że tak "cwerkować" (zdaje się, że tak nazwano takie potrząsanie tyłkiem) nie potrafię.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12132 Napisanych postów 30542 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131012
Viki
Brakuje mi opcji w ankiecie - to jest tak śmieszne, że aż muszę spróbować
Czekam z niecierpliwością na filmik
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 594 Napisanych postów 1127 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8644
Hm dupką ruszac nie umie ale może uda się wstać :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12971 Napisanych postów 20732 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607804
Wykonanie nieidealne i daleko mi do Pani, ale na pewno lepiej mi poszło niż Panu z filmiku



?si=VAat-Sb_7SzayLdQ
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12132 Napisanych postów 30542 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131012
Viki
Wykonanie nieidealne i daleko mi do Pani, ale na pewno lepiej mi poszło niż Panu z filmiku
Pana pokonałaś a do Pani zabrakło końcowego pokazu
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10028 Napisanych postów 30371 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728697
Ale zaliczone :)
I cięko było ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Super gość marca 2024,kulturysta sędzia,erudyta,pracownik struktur UE

Następny temat

Ankieta nr 3 i zadanie dla mocnych rąk

WHEY premium