Nie mamy dobrych informacji dla tych, którzy z niecierpliwością czekali na walkę dwóch strongmanów Eddiego Halla i Hafthora Bjornssona. Eddie napisał na Instagramie, że podczas treningu poczuł ból w bicepsie. Okazało się, że został on zerwany, co niestety wymagało operacji. 

“Jestem zdruzgotany, bo w poniedziałek zerwałem biceps, ale już w czwartek już go przymocowali. Powrót do zdrowia idzie dobrze. Niestety oznacza to, że walka między mną a Thorem zostanie przełożona i wszystkie PPV zostaną przeniesione, w tym przełożona noc walki”.

Informacja o dobrym stanie zdrowia Eddiego daje nadzieję, że walka może się odbyć jeszcze przed końcem roku. Chociaż bardziej realny termin to marzec 2022 roku. Niestety Hafthor, który podczas treningów daje z siebie wszystko, jest mocno rozczarowany obrotem sytuacji. Podobno szuka nowego przeciwnika, aby mógł walczyć we wrześniu. Powiedział też, że dzięki kontuzji rywala, będzie jeszcze lepiej przygotowany i oczywiście poczeka, aż Eddie będzie gotowy.

https://youtu.be/5iknaBfiU30

Z kim Thor będzie walczył we wrześniu? Otóż chętny jest inny wielkolud Robert Oberst. Od co najmniej kilku lat mówi o walce w jakimś meczu bokserskim. Oczywiście na razie są to tylko przypuszczenia i czekamy na oficjalną informację. A Wy kogo widzielibyście jako godnego rywala dla Bjornssona?

Komentarze (1)
MikeCzajson

Najman jest zawsze chętny

2