SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

2022 rokiem triathlonu? Nowe wyzwanie by Bzyk

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2930210

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21589 Napisanych postów 30810 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870735
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 479 Napisanych postów 12579 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 288453
Bzyku uzywasz nadal tej gumy ksatonowej co kiedys kupiles?
Po dodaniu do WPC wyjdzie to samo co Pudding z AN?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
prz1993
Do Wawy służbowo? Jak nie, to wiesz gdzie zapraszam


Hehe dzięki Przemo, oczywiście pamiętam o Tobie!
Ale jadę na pogawędkę na 13 i po zawijam z powrotem od razu. Z przystankiem w Łodzi po białko od lasican

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
cvfdbkz
Bzyku uzywasz nadal tej gumy ksatonowej co kiedys kupiles?
Po dodaniu do WPC wyjdzie to samo co Pudding z AN?


Już mi się w wpc z nią znudziło hehe, ale wychodzi to samo co pudding.
Za to czasem zagęszczam co innego, jak np. szejki owocowe czy polewy.
Tylko nie wiem po co kupiłem aż 1kg, bo nie wiem czy zużyłem w ogóle 50g

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3186 Napisanych postów 15855 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 887317
BzykuDG
opalinho
Bardziej niż nad sokowirówką pomyśl nad wyciskarką, podobno większą ilość soku robi oraz dużo szerszy wchlarz jeśli chodzi o wybór owoców/warzyw do robienia soków niż w sokowirówkach. Nie wiem czy " Pani Gadżet" kiedyś nie testowała takich sprzętów.


Poczytalem i faktycznie lepiej przydałaby mi się wyciskarka. Tylko szkoda mi trochę sosu, bo soków nie pije, a tych warzywnych też nie wiadomo ile będę pił.
Najlepiej byłoby mi pożyczyć maszynkę. I tak już za bardzo zagracę sobie kuchnie...


Mam i jedno i drugie o ile wyciskarka się jeszcze czasami przydaje tak sokowirówka stoi od ponad roku w szafce i nie została ani razu wyjęta - tak więc faktycznie szkoda siana na takie zakupy bo po chwili taka sokowirówka idzie do lamusa : >

Z wyciskarką trochę lepiej bo jak się pojawiają cytrusy to faktycznie można trochę świeżego soku porobić.
Szkoda, że wczoraj nie zerknąłem bo mógł bym Ci oddać tą sokowirówkę skoro masz w planach pić soki x)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 479 Napisanych postów 12579 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 288453
BzykuDG
cvfdbkz
Bzyku uzywasz nadal tej gumy ksatonowej co kiedys kupiles?
Po dodaniu do WPC wyjdzie to samo co Pudding z AN?


Już mi się w wpc z nią znudziło hehe, ale wychodzi to samo co pudding.
Za to czasem zagęszczam co innego, jak np. szejki owocowe czy polewy.
Tylko nie wiem po co kupiłem aż 1kg, bo nie wiem czy zużyłem w ogóle 50g


A jak dawkowałes? %)
Ile schodzi na powiedzmy 60g WPC i 400ml wody?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2648 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
jak dasz 400ml wody to trochę tej gumy byś musiał sypnąć podejrzewam, ja daję coś koło 200-250ml do tego płaska łyżeczka gumy i jest idealnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21589 Napisanych postów 30810 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870735
Nie macie rewolucji w kichach po tym? Ja kupilem 1kg, użyłem 2x właśnie z wpc i 2x cały dzień brzuxh jak balon i gazy takie że masakra...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Lasican, dzięki ale właśnie zobaczmy czy będę tak je pił hehe

CV, ja daje pół łyżeczki na 50g wpc, kubek kodu i trochę wody

Przemo, u mnie luz. A po puddingu masz tak samo? Nie pamiętam składu, ale chyba tam jest to samo?

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21589 Napisanych postów 30810 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870735
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie o kettloebell 7-32

Następny temat

Crossfit na zwykłej siłowni?

WHEY premium