Dojrzałe owoce i słodka czekolada to połączenie idealne, za które pokochaliśmy FRUTILOVE marki ALLNUTRITION. Do tej wspaniałej rodziny legalnych łakoci dołączyły właśnie nowe, wyśmienite produkty, które nie tylko zaspokoją nasze spragnione słodyczy kubki smakowe, ale pozwolą na odrobinę szalonej przyjemności, bez zbędnych wyrzutów sumienia.

Gdy myślimy o smakach, jakie kojarzą nam się z ciepłymi i słonecznymi letnimi popołudniami myślimy o dojrzałych, soczystych truskawkach i delikatnych słodkich malinach. To właśnie te wyjątkowe owoce znajdziemy w nowej odsłonie, która pozwoli cieszyć się wspomnieniem lata cały rok.

frutilove

Liofilizowane owoce w czekoladzie

Do rodziny ALLNUTRITION FRUTILOVE WHOLE FRUITS dołączyły właśnie:

ALLNUTRITION FRUTILOVE WHOLE FRUITS RASPBERRIES IN DARK CHOCOLATE WITH RASPBERRY POWDER - Maliny liofilizowane oblane ciemną czekoladą, oprószone proszkiem malinowym.

ALLNUTRITION FRUTILOVE WHOLE FRUITS RASPBERRIES IN MILK CHOCOLATE WITH RASPBERRY POWDER – Maliny liofilizowane oblane mleczną czekoladą, oprószone proszkiem malinowym.

ALLNUTRITION FRUTILOVE WHOLE FRUITS STRAWBERRIES IN WHITE CHOCOLATE WITH STRAWBERRY POWDER – Truskawki liofilizowane oblane białą czekoladą, oprószone proszkiem truskawkowym.

ALLNUTRITION FRUTILOVE WHOLE FRUITS STRAWBERRIES IN MILK CHOCOLATE WITH STRAWBERRY POWDER – Truskawki liofilizowane oblane mleczną czekoladą, oprószone proszkiem truskawkowym.

ALLNUTRITION FRUTILOVE WHOLE FRUITS STRAWBERRIES IN DARK CHOCOLATE WITH COCOA – Truskawki liofilizowane oblane ciemną czekoladą oprószone proszkiem kakaowym.

Czekolada? Tak, ale bez cukru!

Zastosowana w FRUTILOVE czekolada mimo słodkiego smaku nie zawiera ani grama dodanego cukru. Wykorzystano do jej produkcji naturalny maltitol, który jest idealnym zamiennikiem sacharozy, jednak wykazuje od niej dużo niższą wartość energetyczną i nie powoduje gwałtownego skoku cukru we krwi. Ma niski indeks glikemiczny, dlatego często stosowany jest przez osoby z cukrzycą lub insulinoopornoscią. Natomiast maliny i truskawki, to bardzo dobre źródło witamin i antyoksydantów.

Najnowsze smaki FRUTILOVE to kompozycje, które sprawdzą się jednakowo jako samodzielne łakocie w chwilach słabości, dodatek do codziennych potraw, czy szybka przekąska w pracy lub na wycieczce. Te wyjątkowe połączenie owoców i czekolady idealnie wkomponuje się jako element słodkiego omleta, owsianki, czy dekoracja zdrowego deseru. Różnorodność połączeń smaków czekolad sprawia, że nawet najbardziej wymagający łasuch znajdzie coś dla siebie. Najnowsze praliny FRUTILOVE to kawałek lata, który musisz koniecznie spróbować.

Komentarze (0)