Marka ALLNUTRITION nie raz już udowodniła, że jak nikt inny zna się na FIT-słodkościach i nie boi się łączenia niezwykłych smaków, aby sprostać wymaganiom swoich klientów. Nie inaczej jest i tym razem. Specjalnie dla najbardziej wybrednych łasuchów powstała nowa linia legalnych słodyczy – FRUTILOVE.

Pod tą nazwą kryją się starannie dobrane suszone owoce oblane wyśmienitą czekoladą. Jednak dobór składników sprawia, że te, zdawałoby się klasyczne łakocie nabierają niezwykłego charakteru.

Owoce w czekoladzie

Do wyboru mamy nie tylko wyśmienite suszone owoce, takie jak banany, rodzynki, żurawina, czy daktyle, które są źródłem wielu witamin, składników mineralnych i antyoksydantów, ale również trzy rodzaje czekolady- białą, mleczną i ciemną, co sprawia, że każdy odnajdzie swoje ulubione zestawienie.

Rodzynki w czekoladzie to klasyk, ale tego samego nie można powiedzieć o nowości w postaci bananów w mlecznej czekoladzie, daktylach w ciemnej czekoladzie z nutą pomarańczy, czy rodzynkach w białej czekoladzie z dodatkiem mielonej kawy. To właśnie takie brawurowe połączenia sprawiają, że do rodziny legalnych słodyczy ALLNUTRITION chce się wracać bez końca.

owoce w czekoladzie bez cukru

Bez dodatku cukru i oleju palmowego

Jednak niebanalny smak, to nie jedyna zaleta FRUTILOVE. Marka ALLNUTRITION jak zawsze zadbała o to, aby i tym razem produkt był wolny od dodanego cukru oraz oleju palmowego, a słodyczy dodawała zdrowa substancja słodząca z rodziny polioli- maltitol.

Naturalny maltitol - mniej kalorii i niski index glikemiczny

Maltitol dzięki niskiemu indeksowi glikemicznemu może być spożywany przez osoby z insulinoopornością oraz cukrzycą, a jego niska wartości energiczna sprawia, że jest również uwielbiany przez osoby, którym zależy na zgrabnej sylwetce. Dodatkowym atrybutem FRUTILOVE jest wysoka zawartość masy kakaowej w czekoladzie, którą oblane są owoce. W ciemnej czekoladzie znajdziemy jej aż 54%. Warto zaznaczyć, że ziarno kakaowca uznawane jest za jedno z najbogatszych źródeł prozdrowotnych polifenoli na Świecie.

Nowa linia słodyczy ALLNUTRITION to:

Aby w pełni wykorzystać potencjał drzemiący w owocach oblanych czekoladą należy podczas jedzenia zapewnić sobie optymalne warunki: wygodną kanapę, spokój i relaks.

Smacznego!

Komentarze (4)
lodzianin1

Kurcze musze zamówić plus te ciastka
Orzechy sa super

0
Bull

Migały w białej czekoladzie, rodzynki w białej czekoladzie, ciastka białe i najnowszy nutove to moje TOP.

2
lodzianin1

To musze to nowe nut spróbować dla mnie nr 1 kokosowe ,rewelacja w smaku .

0
TomQ-MAG

rodzynki w bialej czeko z posmakiem kawy... no zniknelo w ciagu dnia cale%)

0