SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

2022 rokiem triathlonu? Nowe wyzwanie by Bzyk

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2921643

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3330 Napisanych postów 4582 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 69622
Na ostatnim ultra nie dopasowałem do końca roweru czasowego = nie było czasu.
Siodło uciskało, obcierało.
Po zrobił mi się ropień, głęboko pod skórą na tyłku.
4x2x2cm.
Cięty byłem...


Ps. I tak Viki, po 350km to już nic na wyścigu nie czułem, tak byłem obolały


Zmieniony przez - Dampaz w dniu 2022-05-13 10:28:43

Kolarz Ultra Na Osi - MyBike Team

Mój dziennik: https://www.sfd.pl/Kolarski_Damian__Road_to_Tatra_Road_Race_2020-t1191921.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12967 Napisanych postów 20729 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607774
Na ultra dopasowanie sprzętu to podstawa ja jestem ciekawa jak mi się buty i plecak sprawdzi, oby nic nie obcierało. Straty w paznokciach i tak pewnie będą
U mnie póki co powyżej 4h biegania włącza się już stan obojętności i nic-nie-czucia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3330 Napisanych postów 4582 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 69622
Czasu nie było, nazywam to ceną zwycięstwa.

Kolarz Ultra Na Osi - MyBike Team

Mój dziennik: https://www.sfd.pl/Kolarski_Damian__Road_to_Tatra_Road_Race_2020-t1191921.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
BroStyle
Czas, czas i jeszcze raz czas, serio. Fizjologii nie oszukasz


Dzisiaj zrobiłem rezonans i czekam na opis. Ale technik już mi powiedział, że dalej widać jakąś szczelinę na piszczeli i zmiany zmęczeniowe. Do tego jest też obrzęk. Tak więc chyba całkowicie muszę rower odstawić, bo nie potrafię kręcić w okolicach 150W

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4078 Napisanych postów 3699 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 151014
Podeślij mi na FB linka do chmury/WeTrasfer z rezonansem z płytki jesli dostałeś, spojrzę swoim okiem. Albo pesel albo coś nie tak, bo u mnie przy rowerze nic a nic nie czułem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Wynik mam tylko na płycie, a nie mam nawet CD-ROMu, żeby to jakoś zgrać Coś ogarnę i podeślę.
A nie tak raczej jest to, że wcale nie odciążałem tej nogi, jak powinienem. Nie wiem czy nie pójść w ortezę...

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4078 Napisanych postów 3699 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 151014
Ortezę odradzam. Raz, że zbyt późno od urazu na taką decyzję, dwa, że realnie nie wpłynie to pozytywnie na przyspieszenie zrostu kostnego (musiałbyś kończynę "całkowicie" odciążyć, więc ona nic w tej kwestii nie dopomoże), trzy to usztywnienie stawu skokowego przyniesie więcej szkód niż korzyści bo będziesz się potem musiał bawić w odzyskiwanie ROM i siły mięśniowej - a stopa jako pierwszy kontakt z podłożem musi mieć obydwie te cechy jak najmocniej rozwinięte.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4078 Napisanych postów 3699 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 151014
Łukasz, dobrze pamietam, że miałeś jakiś problem ze „strzelaniem” i winowajcą okazał się zacisk QR? Wymieniłeś/smarowałeś?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 171 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1281
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 171 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1281
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie o kettloebell 7-32

Następny temat

Crossfit na zwykłej siłowni?

WHEY premium