SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

2022 rokiem triathlonu? Nowe wyzwanie by Bzyk

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2921384

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
może sobie wkręcam, może nie wkręcam, ale raczej nie wydaje mi się, ale faktycznie czuję/widzę różnicę i nawet jeżeli wmówiłem sobie progres to psychika też jest ważna
hehehe spadki wagi masz lepsze niż ludzie na redukcji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2453 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37671
Nie wkręcasz sobie, trafiłeś na ćwiczenie, na które świetnie reagujesz. Barki są nabite i optycznie większe.

a great flame follows a little spark

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ciekawe macie wnioski. Musze trochę przewertować dziennik w tył i zobaczyć co z tych posiłków na słono po treningu jest największe i najbardziej zapycha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Wiciu szczerze? Indyk z ryżem/kaszą bulgur i warzywami. Strasznie długo siedzi mi na kichach i jestem po prostu pełny. Wczoraj pusty jak dawno nie byłem. I albo waga spadła przez mniejszą ilość treści jelitowych albo woda zeszła przez mniejszy "stan zapalny" spowodowany ciągłymi wzdęciami.
Od dzisiaj lecę też Vivomixx 1 saszetkę co 2 dni. Zobaczę czy jakakolwiek różnica będzie.

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czyli klasyka. Od jakiegoś czasu właśnie u mnie praktycznie w ciągu dnia tylko kura+ryż+brokuł, bo jednak w ten sposób najlepiej ale po treningu zawsze jakiś ryż z jabłkami i izo czy innymi owocami i po takim posiłku mega ssanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21508 Napisanych postów 30765 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870148
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
prz1993
Bzyku a czujesz, że po takim posiłku wywala Ci brzuch, czy po prostu jesteś najedzony?


Oba hehe. W ogóle jeśli chodzi o brzuch, to jak stoję luzem na wypuszczonym, to różnica między rano, a wieczorem jest ogromna. Z tym trawieniem u mnie coś nie do końca. Może to antek? Dorzuciłem też ocet jabłkowy przed posiłkami. To w pierwszy dzień byłem po każdym posiłku w toalecie hehe.

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
BzykuDG
prz1993
Bzyku a czujesz, że po takim posiłku wywala Ci brzuch, czy po prostu jesteś najedzony?


Oba hehe. W ogóle jeśli chodzi o brzuch, to jak stoję luzem na wypuszczonym, to różnica między rano, a wieczorem jest ogromna. Z tym trawieniem u mnie coś nie do końca. Może to antek? Dorzuciłem też ocet jabłkowy przed posiłkami. To w pierwszy dzień byłem po każdym posiłku w toalecie hehe.


Wiciu, u mnie po treningu idzie 180g węgli. I jak daję np. 100g płatków śniadaniowych, do tego trochę kukurydzianych, jakiś kleik/manną i 200g owoców, to po 15 minutach mógłbym zjeść drugie tyle. ale jak dam np. 100g śniadaniowych, 100g ryżu/kaszy i owoce, to już jest git.

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
U mnie przez metę trawienie siadło. Jak płatki śniadaniowe są ok, tak ryż/kasza niestety ale tak zapycha i bebzon wywala, że nie ma opcji. Jeszcze makaron zwykły do spaghetti bezglutenowy z lidla daje radę.

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 479 Napisanych postów 12579 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 288453
BzykuDG
prz1993
Bzyku a czujesz, że po takim posiłku wywala Ci brzuch, czy po prostu jesteś najedzony?


Oba hehe. W ogóle jeśli chodzi o brzuch, to jak stoję luzem na wypuszczonym, to różnica między rano, a wieczorem jest ogromna. Z tym trawieniem u mnie coś nie do końca. Może to antek? Dorzuciłem też ocet jabłkowy przed posiłkami. To w pierwszy dzień byłem po każdym posiłku w toalecie hehe.


A sprobuj wywali mieso, jedz ryby albo wpc/lekki nabiał

Warzyw duzo dajesz?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie o kettloebell 7-32

Następny temat

Crossfit na zwykłej siłowni?

WHEY premium