SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kulturystyka - ciągła walka o wygląd

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1470744

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
RafalRRRR
ojan
Niestety, jestem bohaterem jedynie we własnym domu!


nie tylko Panie Janie

Tak jest, nie tylko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8629 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 294424
fanslaska
RafalRRRR
ojan
Niestety, jestem bohaterem jedynie we własnym domu!


nie tylko Panie Janie

Tak jest, nie tylko.



Dobrze jest!
Gratuluję występu!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12123 Napisanych postów 30536 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130956
Wieczorem byłem na spacerze - nawet kilkadziesiąt metrów przetruchtałem (mam zamiar kilkadziesiąt metrów truchtać i maszerować - może się uda to zrealizować w następnych dniach).
A tak wyglądali weterani na scenie w Żelistrzewie (kabo9 może się do nich przymierzać - bo ja już nie):








...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2187 Napisanych postów 6169 Wiek 53 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 311151
Nie wiem co napisać, bo rozumiem chyba co czujesz....ale z drugiej strony, czy kilku zawodników nie przeszło na ciemną stronę mocy? :) W pozach bokiem...do pozazdroszczenia :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8629 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 294424
Niezłe byki.
Nie ma jakichś wiekowych kategorii, żeby nie startować z osobami 20lat młodszymi??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12123 Napisanych postów 30536 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130956
ajazy - w weteranach nie ma kontroli
panteon - jedynie na MPJiW jest podział na kategorie wiekowe. Ogólnie weteranów jest (było do wczoraj) stosunkowo niewielu na zawodach kulturystycznych i podział na wiek powodowałby udział po kilka osób w kategorii (nawet poniżej 2-3 zawodników).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8629 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 294424
Czyli konkurencja większa, ale za to "nierówna".. hmmm..

I tak niejeden Panu zazdrości, a wielu podziwia!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja się tam na ocenianiu sylwetek na konkursach nie znam, ale jakim cudem zawodnik po prawej od pana (patrząc na zdjęcie) został wyżej oceniony od pana to nie mam pojęcia. Chyba, że jakość bronzera też jest brana pod uwagę.
A tak na marginesie, miałem błędne wyobrażenie o wieku w kategorii weteranów w kulturystyce. Pewnie dlatego, że weteran nie kojarzy mi się z 40to latkiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
ojan

A tak wyglądali weterani na scenie w Żelistrzewie (kabo9 może się do nich przymierzać - bo ja już nie):



Hehe, ja za cienkim leszczem jestem żeby na razie się nawet przymierzać do nich. Chyba by mnie musieli siłą na scenę wciągnąć żebym stanął z 90kg doświadczonymi "końmi" i dał się pożreć . A na pewno nie w 2015, a co później to się zobaczy jak będzie masa szła .
Z Sebą Szmytem i spółką to mógłby Wason stanąć na scenie, ale tu mamy dwa problemy: metryka - jeszcze mu brakuje 2 lata do weteranów, a po drugie czuję że prędzej go zobaczymy na zawodach z Wzorkiem niż na kulturystycznych .

Analizowałem w ubiegłym roku możliwość startów i widzę dla siebie tylko jedne zawody - MPJiW gdzie jest klasyk weteranów. W klasyku open czy weteranach open nie zamierzam póki co startować.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12123 Napisanych postów 30536 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130956
kabo9


Analizowałem w ubiegłym roku możliwość startów i widzę dla siebie tylko jedne zawody - MPJiW gdzie jest klasyk weteranów. W klasyku open czy weteranach open nie zamierzam póki co startować.

Wydaje się, że postępujesz bardzo racjonalnie. We wszystkich open przewagę mają najwięksi - czasem wygrywają średniacy ale o super idealnych proporcjach i formie startowej. (Na MPJiW klasyk weteranów też jest open i w tym roku mogą się pojawić nieznani - do tej pory zawodnicy; teraz jest więcej chętnych startujących niż jeszcze rok temu; ogólnie to nie jest lekko ).

Dzisiaj rano powróciłem do dawnych przyzwyczajeń:
uginania w staniu na rękach przy drzwiach - króciutkie ugięcia w łokciach (słaby jestem ); nadgarstki mają za małą ruchomość i nawet czułem ból
wznosy nóg w zwisie na drążku 3x15p
1a. wyciskanie sztangi w leżeniu 48kg/58kg/4?x10p
1b. podciąganie na drążku nachwytem do tyłu głowy po 6p

Potem byłem na marszobiegu wśród pól - udało się wykonać wczorajsze zamierzenia i tych truchtów było więcej niż wczoraj; czas ok.85 minut.
Po południu planuję plecy ze sztangą oraz biceps i triceps a także pompki na mini uchwytach.

Zmieniony przez - ojan w dniu 2015-03-10 09:03:24

Zmieniony przez - ojan w dniu 2015-03-10 09:03:59
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przedtreningowka

Następny temat

pytania laika

WHEY premium