SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

2022 rokiem triathlonu? Nowe wyzwanie by Bzyk

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3144482

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 2254 Napisanych postów 9143 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 474428
Termin się kończył na kure w lidlu? Fajnie tam można wyrwać często na koniec terminu zawsze minus 25%
...
Napisał(a)
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 9855 Napisanych postów 16182 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 272461
Kuwa, w Tesco ta kura . Jeszcze spałem jak to pisałem .

Dziś rano waga 80,4kg, czyli prawie tyle co przed ładowaniem. Póki co decyzja ładowań co 6 dni wydaje się być strzałem w 10.


Zmieniony przez - BzykuDG w dniu 2017-05-14 08:22:53

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10155 Napisanych postów 30041 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 610320
widze ze nie ja tylko zapas miecha zrobiłem
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 105 Napisanych postów 499 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34354
Bzyku pisałeś o gościu którego polecił Ci Mikulewicz i Wróblewski. Masz na myśli Tomka Struzika ? Bo właśnie się zastawiam nad wizytą u niego
...
Napisał(a)
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 9855 Napisanych postów 16182 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 272461
Da_Riusz
Bzyku pisałeś o gościu którego polecił Ci Mikulewicz i Wróblewski. Masz na myśli Tomka Struzika ? Bo właśnie się zastawiam nad wizytą u niego


Jacka Dąbrowskiego, który pracuje u Struzika. Podobno sam Struzik zaczął się bawić w igły, noże, chooye muje, a Jacek robi konkretną manualną. Poczytaj sobie na znanym lekarzu, dużo pozytywnych opinii, ale praktycznie każdy pisze, że sama terapia jest mega bolesna

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 105 Napisanych postów 499 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34354
Ja mam coś przykurczone przez co mi źle pracują naramienne, obstawiam czworoboczny lub klatkę lub jedno i drugie . Więc przydałby mi się właśnie ktoś od manualnej :P. Struzik to kuzyn mojej dobrej koleżanki ale mimo wszystko w takim razie zdecyduję się na Dąbrowskiego . A z bolu to moge zdychac, wazne zeby bylo skutecznie. Bo wlasnie chodzilem jeszcze w Koszalinie do magika co mnie postanowil iglami i elektro czyms tam leczyc. Chodzilem miesiac, jak bylem krzywy tak jestem dalej, a po kazdej wizycie tylko mnie bardziej napie***lalo wszystko


Zmieniony przez - Da_Riusz w dniu 2017-05-14 10:36:45
...
Napisał(a)
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 9855 Napisanych postów 16182 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 272461
Zdaj relację z Jacka, bo ja we wtorek idę do Adriana Kozłowskiego z Dawców Zdrowia, bo mam voucher 50%, więc chętnie dowiem się co myśli o moim rezonansie. A potem atakuję Purczyńskiego.

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 2543 Napisanych postów 29969 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 200205
Ja sie nie znam i fizjo tez nie jestem ale budowe miesnia sie ma juz zapisana w genach. I naprwde duzo trzeba zrobic aby poprawic np. 'podciecie klatki'.
Czy szczyt bicepsu.
Itd.
Za to jesli sie ma ogólnie mala jakaś partie [zwłaszcza klatka/plecy] to problem lezy gdzie indziej .
Lub TEZ gdzie indziej.
Jakies przykurcze/wady postawy itd. a to z kolei wymusza złą technikę. I zeby h$j na hu$u stanal większą ilością ćwiczeń, czy samym treningiem [sam!] tego nie zrobisz - musisz najpierw cofnac sie i naprawic co sie da.
Ja mam tak samo problem z plecami. I wiem ze problem w tym ze wiekszosc pracy przejmuja lapy [podobnie jest u Ciebie podejrzewam] bo lapy nieproporcjonalne do reszty - pomimo tego ze ile je cwiczysz? kilka serii na tydzien? pewnie nawet jakbys nie cwiczyl wcale, nadal by rosly.
Ale teraz problem jest taki aby trafic do dobrego fizjo, ktory potrafi zdiagnozować to i poprawić.
I nie zaszkodzić!!!
Bo w druga strone tez moze pojsc.
Ja mam jedna znajoma - ale siedzi w UK - dziewczyna robi cuda z cialem.
Wiec wiem ze sie da.



Zmieniony przez - solaros w dniu 5/15/2017 10:53:12 AM

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 2543 Napisanych postów 29969 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 200205
Choc z drugiej strony kierujac trening - np. w Twoim przypadku plecow - tylko na szerokosc, i skupiajac sie tylko i wylacznie na technice - tez mozna poprawic conieco.
Dam Ci mala rade - nie wiem na ile ona skuteczna.
Ale wydaje mi sie ze w moim lrzypadku zdala egzamin bo lekko plecy udalo mi sie poprawic.
HAKI!
Bzyku,uzywaj hakow na wszelkich sciaganiach.
Wiem ze nadgarstki beda bolec - fdlatego musza byc dobre haki - i ciagnac tylko i wylacznie plecami i......hakami.
Lapy wylaczasz kompletnie.
Da sie.
Ja zawsze robiac plecy czulem na poczatku lapy.
Plecy wcale.
Odkad uzywam hakow/paskow w sumie tez - gdzie tylko sie da - plus staram sie slkupic nie na ciezarze a na technice i czuciu miesniowym.
Widze poprawe.

Spróbuj.
Nie zaszkodzi.
Ale tez nie tydzień czy dwa
Do tego jakis plan/prior na szerokość.
Mam kilka planów to mogę Ci podesłać.




Zmieniony przez - solaros w dniu 5/15/2017 10:58:39 AM

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 475 Napisanych postów 12579 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 288453
Tez mam podobne zdanie, wiecej sesji w tygodniu nic nie da jak problem jest w wykonaniu.

Ale z drugiej strony nie ma co w ciemno zwalac wine na biomechanike i wady postawy, pojdziesz na wizyte to sie dowiesz a ze jezdzisz po calej PL to nie powinno byc problemow z dobrym fizjo, potem tylko 1h mobilizacji przed treningiem i bd dobrze :D
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie o kettloebell 7-32

Następny temat

Crossfit na zwykłej siłowni?

electro
Polecane artykuły