SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kavva/blog/redukcja second edition start str:147str

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 105486

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
kavva w granicach normy zywieniowej mozesz probowac, nawet jak nie schudniesz wiele przez ten miesiac to na pewno zauwazysz pozytywne zmiany w swojej sylwetce.
Jak sie w koncu przemozesz z tym treningiem i podkrecisz to mozesz sprobowac ruszyc ostrzej, ale nie rozlaz sie teraz w szwach, tylko zbierz sie do kupy, bo zgrabna dziewczyna jestes wiec nie masz co płakać
Ta sytuacja jest przejsciowa, wiec wykorzystaj teraz ten okres do budowy mięśni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pewnie Kavva skoro nie odchudzanie to probuj inaczej zawalczyc o sylwetke. Jestesmy z Toba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2361 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17673
Tylko nie traktuj tego jako powod do smutkow Bo pamietaj - stres to nasz wrog
Nie jedz teraz wszystkiego na potege tylko dalej tak samo a przy dobrym treningu sylwetka sie i tak na pewno zmieni

Zmieniony przez - mmooonia w dniu 2009-05-15 16:42:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2084 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8275
to może zmienie nazwe dziennika na masa
ehh dziewczynki bardzo wam dziekuje za wsparacie z dzisiejszej silownin nic nie wyszlo bo jak wrocilam od lekarza i zjadlam posilek przed trnirnngowy i wypiciu kawy oczywiscie bez cukru i mleczka jako pobudzenie przed treningiem to ani sie spostrzeglam to juz spalam a teraz nie dam rady bo jestem umówiono..

mam zamiar się nie poddać wkońcu ta opona z mojego brzucha musi zniknąć... tylko tak sie zastanawiam nad koja kalorycznoscia diety

skoro teraz bedzie mi ciezko schudnac to moze wejde na 1800-1900 kcal na ktorych mam nadzieje ze dalej nie bede tylka (bo nie tylam a chudłam) na najbliszy tygodnie i pozostane na tym zero pare tygodni? i może zejde pózniej z kcal zemy betabolimu zbytnio co o tum myslicie ? (nie wiem jak się zachowac)

Pani doktor o spalaczach w moim przypadku (dodam ze moje wyniki mieszcza sie w normach ale gorna granica) moge brac spalacze w sensie ze niejestem bardziej chora niz inni ale ona twierdzi ze te leki nie sa dla nikogo.

edit:
na siłownie pójde oczywiscie jutro.

Zmieniony przez - _kavva_ w dniu 2009-05-15 16:58:08

Zmieniony przez - _kavva_ w dniu 2009-05-15 17:03:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 427 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6369
jestem z Tobą kavva
ja od poniedziałku też zwiększam kcal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
oczywiscie kavva spalacz w tym momencie bedzie tylko wyrzuconymi pieniedzmi w bloto

Musisz pojsc po pokazanie cwiczen bo jak juz sie zapoznasz to zmienie ci trening na bardziej hardcorowy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 761 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2290
kavuś nie poddawaj się
będzie dobrze
a te treningi na pewno nie poszły na marne i ciałko na pewno jest bardziej jędrne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2084 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8275
obli zgadzam sie z toba w 100% co do spalacza, mówisz ze mam isc do tych moich trenerów o pokazanie ćwiczen ?? myslisz ze to konieczne?
a co myslisz o diecie zostac na tym 1500 kcal i 1800 kcal czy poprostu dac co dziennie powiedzmy to "zero" 1800 ?

katti dizeki nie poddam sie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bardzo boisz sie tych swoich trenerow co
Mysle ze ostro powinnac do tego podejsc, powiedz ze chcesz to i to robic i koniec...trzeba twardo bo oni zawsze beda Ci chcieli swoje wcisnac !!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2084 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8275
ja sobie dzisiaj dokładnie zobaczyłam ten mój trening przynajmniej na jutro i mysle ze sobie poradze bez ich łaski.. jak bede miala problem z jakims cwiczeniem to zapytan

i nie tyle co sie boje tylko mnie meczy ich gadanie... bla bla bla po co kobieta ma ciezary dziwgac robic przysiady i mc.. ale jakos jak zauwazylam ci co placa za indywidualny trening to potrafia pozadnie cwiczyc heh
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Pytanie początkującego

Następny temat

ile jeszcze urosnę??

WHEY premium