SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

2022 rokiem triathlonu? Nowe wyzwanie by Bzyk

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2926821

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
No właśnie najbardziej z BF’u jestem zadowolony. Trochę lipa na masie hehe. Dzięki chłopaki.

No właśnie z plecami jestem ograniczony ćwiczeniami niestety.
A co do klatki Przemo, w poprzednim planie ćwiczenia: wyciskanie sztangi poziomo, wyciskanie sztangielek skos, wyciskanie sztangi skos, rozpiętki, brama, dipsy. W aktualnym planie: sztanga skos górny, hammer skos dolny, fly press, brama, wyciskanie sztangielek na skosie górnym i hex press. Więc jedyna maszyna, to właśnie hammer na skos dolny. Wydaje mi się, że ćwiczeń z wolnym ciężarem nie brakowało wcale.

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 122 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 27681
moze za malo ciezkich serii - mozna zrobic jakies 3x5 czy 5x5 na stalym ciezarze zamiast piramidek z tak naprawde ostatnia ciezka seria ; bf faktycznie elegancki.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21559 Napisanych postów 30789 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870555
Właśnie też miałem pisać co kolega wyżej. Kilka rozgrzewkowych, główna, i ze 2 regresy. Bo sam widzisz, że ciężary którymi operujesz przy klatce, to takie dość gimnazjalne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Świetny bf na zakończenie masy
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
szczerze to myslalem ze bf% bedziesz miał gorszy :p a zaskoczyłem sie pozytywnie

wydaje mi się ze też sporo wody siedzi i to szybko poleci jak u mnie było na minicucie.

ciekawy jestem co bedzie na koniec redu.

i jak sam wspomniałeś te yebane boczki widac że tez zaczeły sie odkładac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Spokojnie, na następną masę będziemy działać dalej. Poza tym bodybuilder ze mnie będzie żaden, więc bawię się treningami, żarciem, a przy okazji wyjdę na deski, gdzie też wstydu nie ma raczej

Dzięki Wiciu.

Marian, no sam się zdziwiłem po zdjęciach hehe. Odstawiłem nandro, to może coś wody szybko zejdzie. Mam nadzieję, że pójdzie to szybciej, niż na początku redu na wiosnę.

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72671 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958475
extra przeprowadzony etap masowy, co to więcej pisać

graty!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29913 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
progres faktycznie na nogach widoczny ładnie, ciekawy jestem jak będzie to wyglądało po minicut
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 857 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 112304
Łukasz o ile się nie mylę to korzystales ze stabilizatora na łokieć, prawda? Pomogło? Nie odczuwasz bólu podczas ćwiczeń? Jak rekomendujesz to podaj od razu model bo mi od tygodnia oddzywa się lewy łokieć..

Osc.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Banan, kłóciłbym się, ale dzięki

Dodo, sam jestem ciekaw. Dzisiaj odpaliłem Tussi i latam co chwilę do WC, leje się ze mnie, więc coś czuję, że już można kończyć redukcję

Mortalus, mam Rehband. Niby lepiej dogrzewa, ale ból jak był tak jest. Za 2 tydonie zaczynam rehabilitację, mam nadzieję, że to pomoże.
1

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie o kettloebell 7-32

Następny temat

Crossfit na zwykłej siłowni?

WHEY premium