SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

2022 rokiem triathlonu? Nowe wyzwanie by Bzyk

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2926248

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
widąc że po odstawce H spoor juz zeszło, wiec tez mam nadzieje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
25.06.16

Trening
Przede wszystkim cardio


Wczorajszy dzień spędziłem bardzo aktywnie. Wybraliśmy się na spływ kajakowy, gdzie trafił mi się kajak bez pary i co prawda płynęliśmy z prądem rzeki, ale ale było sporo walki i kręcenia śmigłem. Finalnie wiosłowałem ok. 2h non stop i przepłynęliśmy 17km rzeki. Myślę, że co nieco spaliłem kalorii


Miska i suplementacja
Cheat day - pseudokontrolowane ładowanie

(nie wszystko jest na zdjęciach)

spalacz
7Nutrition BB Volumizer, 600mg ALA, 1g witaminy C, 200ug chrom
1. jajecznica z białek jaj, naleśnik z twarogiem na słodko, parówki, chleb, warzywa, płatki śniadaniowe na mleku 2g Omega3, kompleks witamin, 7Nutrition Steel Joint Drink, 5000 j.m. 7Nutrition Vitamin D3


2. Baton Nutrient Low Carb
spalacz
3. Pierś z kurczaka w panierce, roladka wieprzowa nadziewana pieczarkami, pstrąg, ziemniaki gotowane, warzywa. Na deser serek mascparpone z malinami oraz biszkoptem.



4. Grillowane polędwiczki, filet z kurczaka, łosoś, frytki, puree, warzywa


5. Rosfbef, pieczarki faszerowane serem pleśniowym, rolada drobiowa ze szpinakiem, sałatka z kurczakiem, schab, kilka lapek białego wina


6. Rosfbef, pieczarki faszerowane serem pleśniowym, rolada drobiowa ze szpinakiem, sałatka z kurczakiem, schab, piwo, 1g witaminy C, 1g Omega3, 5000 j.m. 7Nutrition Vitamin D3
150mg 5-HTP



Jeszcze dzisiaj zostaje mi tutaj śniadanie i od razu po jadę do domu, więc wracam do normalnej miski. Muszę na ten tydzień sensownie rozplanować schemat żywieniowy, żeby zeszło ze mnie trochę wody, którą na pewno złapałem przez ten wyjazd i tak, aby za tydzień w poniedziałek i wtorek mógł zrobić kolejne ok. 30h cheatowanio-ładowania, bo mam spotkanie sprzedażowe. Oby niski BF w miarę mi to wszystko wybaczył!

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
I tak jestem z siebie mega dumny, bo w ogóle nie brałem nic słodkiego (prócz deseru po obiedzie, który aż tak naładowany cukrem nie był) do jedzenia, w wybór był masakryczny, szczególnie na śniadaniu (tort bezowy!). Do tego mega dużo rarytasów do wyboru, jak kiełbasy, sery, szynki własnej produkcji. I wiele wiele innych rzeczy. Czyli chyba jednak udało się Adamowi przez ostatni rok poukładać mi w głowie, bo normalnie płynąłem w takich sytuacjach aż miło...


Zmieniony przez - BzykuDG w dniu 2016-06-26 07:12:49

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
PRzecudowne jedzenie. Taki deser czasami robie w domu jak mnie naleci , kozak. Roladka ze szpinakiem, jadłem i nie pamietam ile zjadłem . Ciekawią mnie te pieczarki

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21556 Napisanych postów 30788 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870525
Tak zdrowego ładowania to jeszcze nie widziałem Liczyłem na jaķąś inspirację, bo postanowiłem dzisiaj też przyczitować, no ale to jednak nie moje klimaty... Gdzie burgery, pizze, kebaby, lody?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
ale zarcie mega
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
prz1993
Tak zdrowego ładowania to jeszcze nie widziałem Liczyłem na jaķąś inspirację, bo postanowiłem dzisiaj też przyczitować, no ale to jednak nie moje klimaty... Gdzie burgery, pizze, kebaby, lody?


Takie rzeczy, to z Wami Miski w Sopocie

A tu czesc śniadania dzisiaj. Czesc, do której oczywiście sie nie zbliżam

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
ło kuźwa

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21556 Napisanych postów 30788 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870525
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 134 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 10139
tort bezowy <3 nie odpuściłabym
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie o kettloebell 7-32

Następny temat

Crossfit na zwykłej siłowni?

WHEY premium