Miłośników orzechów w czekoladzie marki ALLNUTRITION czeka nie lada gratka, gdyż do serii Nutlove Whole Nuts dołączyło właśnie, pięć nowych, przepysznych smaków, które podobnie jak pozostałe praliny podbijają rynek dietetycznych łakoci.

Wyjątkowość tego produktu polega na połączeniu zdrowych bogatych w białka i nienasycone kwasy tłuszczowe orzechów ze słodką, rozpływającą się w ustach czekoladą, w której nie znajdziemy ani grama dodanego cukru, gdyż do jej produkcji wykorzystano maltitol, który pozyskiwany jest z ziaren zbóż. Ta naturalna substancja słodząca sprawia, iż wykorzystana czekolada mimo słodkiego smaku ma niższą wartość energetyczną oraz indeks glikemiczny.

Orzechy dla zdrowia

Orzechy należą do grupy produktów, które wg polskich i zagranicznych rekomendacji powinny stanowić codzienny element zdrowej, dobrze zbilansowanej diety. Te wyjątkowe dary natury są cennym składnikiem jadłospisów, gdyż są bardzo dobrym źródłem witamin z grupy B, magnezu, czy antyoksydantów w tym witaminy E i polifenoli.  Food and Drug Administration (FDA) zaleca spożycie około 40 g orzechów dziennie w celu prewencji chorób sercowo-naczyniowych.

Jakie nowości?

W nowej odsłonie spotkamy orzechy arachidowe, które swoją popularność zawdzięczają wyjątkowo wysokiemu udziałowi białka, sięgającego od 22-30% energii oraz jednonienasyconych i wielonienasyconych kwasów tłuszczowych. Najnowszy produkt marki ALLNUTRITION to Nutlove Whole Nuts Peanuts in white chocolate 300g to orzechy ziemne zatopione w białej czekoladzie.

Kolejną nowością są migdały, które uwielbiamy nie tylko za wyjątkowy smak, ale również bogactwo antyoksydantów, wysoką zawartość mikroelementów w tym magnezu i witaminy E oraz wapnia i potasu. Skosztować ich można w trzech nowych, wyśmienitych smakach, ciemnej czekoladzie z malinami, mlecznej czekoladzie z cynamonem oraz białej czekoladzie z kokosem.

ALLNUTRITION Nutlove Whole Nuts Almonds in dark chocolate with raspberry powder 300g

ALLNUTRITION Nutlove Whole Nuts Almonds in milk chocolate with cinnamon 300g

ALLNUTRITION Nutlove Whole Nuts Almonds in white chocolate with coconut 300g

Wisienką na torcie jest wprowadzenie do serii Nutlove Whole Nuts orzechów laskowych bogatych w magnez, wapń i potas. Połączenie tych wyjątkowych darów natury z czekoladą jest wręcz modelowym zestawieniem tego, co zdrowe i smaczne. Spróbować ich możemy w niesamowitej mieszance, w której znajdziemy orzechy oblane aż trzema gatunkami czekolad -białą, mleczną i ciemną. ALLNUTRITION Nutlove Whole nuts Hazelnuts in dark, milk and white chocolate  to kompozycja smaków, w której każdy znajdzie coś dla siebie.

ALLNUTRITION Nutlove Whole Nuts to seria wyjątkowych łakoci łączących w sobie zdrowe orzechy oraz różnorodne czekolady, to nie tylko wyjątkowy niezapomniany smak i chwila relaksu w ciągu dnia, to również zdrowe orzechy, które mogą gościć w naszej codziennej diecie. 

Zawarte treści mają charakter wyłącznie edukacyjny i informacyjny. Starannie dbamy o ich merytoryczną poprawność. Niemniej jednak, nie mają one na celu zastępować indywidualnej porady u specjalisty, dostosowanej do konkretnej sytuacji czytelnika.
Komentarze (0)