Owoce mogą stanowić niezwykle ważny element diet, nie tylko tych tradycyjnych normokalorycznych, ale również takich ukierunkowanych na redukcję masy ciała, czy na rozwój masy mięśniowej. Wiele osób niestety nadmiernie ogranicza ich spożycie ze względu na dostarczane węglowodany.

  1. Owoce w diecie
  2. Pora roku nie powinna być przeszkodą
  3. Frulove Dessert With Superfoods
  4. Deserowe słoiczki z owocami i chia bez dodatku cukru
  5. Bez laktozy, przyjazne dla wegan
  6. Przepyszne kompozycje 

Owoce w diecie

Przeczytaj także: Dieta normokaloryczna, co to jest?

Jednak nie jest to dobrym pomysłem, gdyż są one również źródłem witamin, składników mineralnych, antyoksydantów, błonnika. Owoce zawarte w diecie mogą przynieść wiele korzyści zdrowotnych, poprzez przeciwdziałanie rozwojowi niektórych chorób, wspomagając leczenie otyłości, zwiększając odporność organizmu.

Pora roku nie powinna być przeszkodą

Z tego właśnie względu powinny być stałym elementem jadłospisów, niezależnie od pory roku. Jednak okres jesienno-zimowy, może dość mocno ograniczyć dostęp do sezonowych i smacznych owoców, dlatego też wiele osób sięga po przetwory z ich wykorzystaniem. Jednym z takich wyrobów są frużeliny FRULOVE, które zasłynęły z wysokiego udziału owoców i pysznego smaku, który powstał bez grama dodanego cukru.

Frulove Dessert With Superfoods

Aby jednak jeszcze bardziej urozmaicić te wyśmienite produkty, stworzono nową linię  Frulove Dessert With Superfoods. Czyli musy owocowe z dodatkiem chia. Nasiona szałwii hiszpańskiej, czyli Chia są zaliczane do superfood, czyli naturalnej i nieprzetworzonej żywności, która jest wyjątkowo bogata w cenne dla zdrowia składniki odżywcze, takie jak witaminy, składniki mineralne, antyoksydanty i inne bioaktywne związki. W przypadku tej rośliny mówi się bardzo często o wysokim udziale błonnika oraz zdrowych nienasyconych kwasach tłuszczowych. Dodatkowo chia jest bardzo dobrym źródłem magnezu, wapnia i fosforu.

Deserowe słoiczki z owocami i chia bez dodatku cukru

Nowe słoiczki z owocami i chia marki ALLNUTRITION, nie zawierają ani grama dodanego cukru. W ich składzie znajdziemy za to erytrytol z rodziny polioli, który nie powoduje gwałtownego wzrostu poziomu glukozy we krwi i nie dostarcza kalorii. Dodatkowo niski udział tłuszczów sprawia, że desery te są niskoenergetyczne, dlatego bardzo dobrze sprawdzą się w dietach odchudzających jako dodatek do naleśników, owsianek, lub element słodkich deserów, które mają zastąpić tradycyjne słodycze.

Bez laktozy, przyjazne dla wegan

Kolejnym atutem Frulove Dessert With Superfoods, jest wegańska formuła, która umożliwia wykorzystanie ich w dietach eliminacyjnych, nie tylko u osób, które chcą zrezygnować ze spożycia produktów odzwierzęcych, ale również zmagającymi się np. z nietolerancjami laktozy. 

Przepyszne kompozycje 

Najnowszy produkt marki. ALLNUTRITION został stworzony w trzech smakach, dzięki czemu łatwiej, wybrać produkt pod indywidualne preferencje smakowe:

  • Strawberry And Raspberry Chia
  • Blueberry And Banana With Chia
  • Cherry And Apple With Chia

Pyszne nowe desery marki ALLNURTRITION, to nie tylko dawka owoców, które nadadzą wyjątkowego smaku każdej potrawie, to również bogactwo składników bioaktywnych i błonnika, pochodzących z superfoods, które mogą wspierać nasze zdrowie.

Komentarze (6)
maciej86opp

Bez cukru, bez laktozy ale czy bez rtęci?

0
Bull

A co jej nie ma obecnie? W tym przypadku jest poniżej dopuszczalnej wartości.

0
gokuson

W karcie produktu masz wyniki badań typowe dla takiego produktu - na pleśń, bakterie itd.

0
Bull

Oczywiście zawsze warto troszczyć się o zdrowie i pytać. GIS na bieżąco informuje o produktach które faktycznie zagrażają zdrowiu lub są niebezpieczne dla życia: https://www.gov.pl/web/gis/ostrzezenia?page=1&size=10 

0
maciej86opp

Z tego co widziałem to wszystkie odżywki SFD miały wyniki badań

0
maciej86opp

Oczywiście Bull... zdrowie najważniejsze

0