Z pewnością wielu z Was pamięta, jak w dzieciństwie zajadał się owocowymi przetworami roboty mamy lub babci. To były smaki! Kompoty, dżemy, kisiele... Wiśniowe, truskawkowe, malinowe... Kiedy to było? Z pewnością w czasach, kiedy nie myślałeś jeszcze o kaloriach, cukrze i tym, że dzisiaj jest dzień klatki. W każdym razie smaki pozostały i każdy, nieważne jak ostro trzyma dietę, lubi sobie czasami do takich smaków wrócić.

Wśród takich wyrobów jest jeszcze frużelina. To nic innego, jak owoce w formie żelu. Konsystencją przypomina kisiel, w którym zanurzone zostały całe kawałki owoców!

Frużelina to świetny dodatek do codziennych posiłków np. do omletów, gofrów, placków, ale też do owsianki czy, jeśli chcemy trochę zaszaleć, to do serniczka i lodów. Na pewno dodatek owoców urozmaici każdy posiłek. A chodzą słuchy, że i podjadanie łyżeczką zaspokaja kubki smakowe...

Zdajemy sobie sprawę, że nie każdy ma smykałkę do kucharzenia, żeby zrobić sobie takie cudo samemu i nie każdemu się po prostu chce. Dlatego marka ALLNUTRITION leci nam na ratunek!

CHERRY IN JELLY i STRAWBERRY IN JELLY to nowe genialne produkty dla owocożerców. Są tak pyszne, że lepiej przygotować sobie od razu dużą łyżkę i zaplanować porządny trening na spalenie kalorii. Nie gwarantujemy, że zastąpią wam wyroby babci, ale dajemy słowo, że na jednej łyżce się nie skończy.

Frużelina dostępna jest w dwóch smakach: wiśniowym (CHERRY IN JELLY) i truskawkowym (STRAWBERRY IN JELLY). Dlaczego jest tak pyszna? Ponieważ zawartość owoców to aż 80%! Dodatkowo dzięki temu że nie zawiera cukru, utrzymany jest naturalny i wyrazisty smak owoców.

Frużelina dostępna w sklepach zawiera zwykle tylko 60% owoców i jest dosładzana cukrem. Produkty te są słodkie, bardziej kaloryczne i przez zawartość cukrów rafinowanych bardziej szkodliwe – nie tylko dla sylwetki, ale także dla zębów czy wielu procesów zachodzących w naszym organizmie.

Frużelina CHERRY IN JELLY I STRAWBERRY IN JELLY to gwarancja najwyższej jakości owoców. Do obróbki przechodzą tylko owoce świeże, starannie wyselekcjonowane aby zagwarantować zarówno smak jak i jakość produktu.

Wartości odżywcze frużeliny ALLNUTRITION:

CHERRY IN JELLY

100 g produktu zawiera:

 • 98 kcal
 • 0 g tłuszczu
 • 0,8 g białka
 • 22 g węglowodanów (w tym 7,4 g cukru)
 • 0,9 g błonnika
 • 0,02 g soli

STRAWBERRY IN JELLY

100 g produktu zawiera:

 • 85 kcal
 • 0 g tłuszczu
 • 0,6 g białka
 • 19 g węglowodanów (w tym 4,8 g cukru)
 • 1,6 g błonnika
 • 0,02 g soli

CHERRY IN JELLY oraz STRAWBERRY IN JELLY to prawdziwe owoce, to eksplozja wiśniowego i truskawkowego smaku, które znajdą swoich zwolenników wśród najbardziej wymagających konsumentów.

Jak przyrządzić? Nic nie musisz robić. Otwierasz tylko opakowanie (uwaga! duże opakowanie 1000 g!) i od razu możesz cieszyć się smakiem.

Po raz kolejny udowadniamy, że dbanie o sylwetkę nie musi być ani trudne ani nudne. Frużelina to świetny dodatek do wielu dań, urozmaici niejeden posiłek i zaspokoi chęć na coś pysznego. Bez konsekwencji (o ile oczywiście nie zjesz całego opakowania na raz), ponieważ nie zawiera rafinowanych cukrów. Wszystkie kalorie zawarte w produkcie pochodzą ze starannie wyselekcjonowanych owoców. Frużelina ALLNUTRITION to produkt najwyższej jakości o niesamowitym smaku i konsystencji i bez dodatku cukru! Koniecznie musisz spróbować.

frużelina

Komentarze (0)