Orzechy stanowią wyjątkowo cenny dar natury, który towarzyszy człowiekowi od zamierzchłych czasów. Obecnie znajdujemy je w deserach, w formie masła orzechowego, w pralinkach, jako samodzielny, czysty produkt do pochrupania, czy w formie słonych przekąsek.

Marka ALLNUTRITION zasłynęła już z legalnych słodyczy, których ważnym składnikiem są zdrowe orzechy. Pokochano je w formie kremów, pralin, czy orzechów oblanych czekoladą. Chcąc zaspokoić wszystkie kulinarne pragnienia swoich klientów, marka ALLNUTRITION postanowiła stworzyć produkt oparty o orzechy, jednak w bardziej wyrafinowanym, wytrawnym smaku.

nutlove salty

NUTLOVE SALTY NUTS

Do rodziny NUTLOVE wkroczyły orzechy z dodatkiem błonnika i przypraw w 4 interesujących smakach:

  • NUTLOVE SALTY NUTS 200 G CHILLI AND LIME MIX – mieszanka orzechów z dodatkiem chili z limonką
  • NUTLOVE SALTY NUTS 200 G FROMAGE MIX- mieszanka orzechów o smaku kwaśnej śmietanki z cebulką
  • NUTLOVE SALTY NUTS 200 G SWEET PAPRICA AND CHILLI MIX – mieszanka orzechów z dodatkiem słodkiej papryki z chili
  • NUTLOVE SALTY NUTS 200 G ROSMARY AND LEMONGRASS MIX – mieszanka orzechów z dodatkiem rozmarynu i trawy cytrynowej

Co wyróżnia ten produkt od sklepowych alternatyw?

Oczywiście głównym składnikiem są prawdziwe, naturalne orzechy. Ponad połowę mieszanki stanowią orzechy nerkowca, które są uznawane na całym świecie za jedne z najsmaczniejszych i najsłodszych. Wymieszano je z prażonymi migdałami, które również posiadają delikatny smak.

Orzechy są źródłem roślinnego białka, zdrowych nienasyconych kwasów tłuszczowych wielu witamin i składników mineralnych. Wysoka zawartość antyoksydantów w tym polifenoli i witaminy E sprawia, że produkt ten uznawany jest za niezwykle zdrowy i pożądany w codziennej diecie. Rekomenduje się, by konsumować je na poziomie przynajmniej 20 g na dobę.

Orzechy z racji swoich prozdrowotnych właściwości znalazły swoje miejsce w wielu dietach, w tym diecie DASH, MIND czy diecie śródziemnomorskiej. Kolejnym atutem jest wykorzystanie w ich składzie naturalnego błonnika pochodzącego z cykorii, produkt ten wpływa pozytywnie na regulację pracy jelit, jest prebiotykiem, zwiększa uczucie sytości i może wpłynąć na obniżenie poziomu glukozy we krwi. Ostatnim elementem, za który wielu z nas pokocha ALLNUTRITION NUTLOVE SALTY NUTS są wyjątkowe przyprawy, nadające orzechom niepowtarzalnego charakteru.

ALLNUTRITION NUTLOVE SALTY NUTS to zdrowa przekąska opierająca się o zdrowe orzechy wzbogacona w naturalny błonnik i przyprawy. Może stanowić codzienny element diety, równie jako dodatek do dań lub szybka przekąska.

 

Komentarze (2)
TomQ-MAG

Mam smak "fromage". Jest naprawde kozacki:)
polaczenie migdałów i nerkowca strzł w 10

1
gokuson

U mnie nr 1 to słodka papryka z chili

0