SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

2022 rokiem triathlonu? Nowe wyzwanie by Bzyk

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2922379

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958388
nie no luz, ja się przecież nie obrażam
wiem co miałeś na myśli, ja się tym w ogóle nie przejmuje bo do fotografowania i tak trzeba mieć coś , czego ja na pewno nie mam czyli pasję ,ja po prostu odwalam swoją robotę i staram się chociaż nadrobić szybkością relacji, tak aby każdy mógł miec cos dla siebie, od jednego maja zaj**istej jakosci profesjonalne zdjecia, od kogos innego live , a jeszcze innej osoby szybką relacje foto i filmy
wazne,ze kazdy zadowolony i zawsze w mediach jest miła atmosfera :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Nic dodać, nic ująć! Jesteś demonem prędkości i to niepodważalny fakt!

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
BzykuDG
Nic dodać, nic ująć! Jesteś demonem prędkości i to niepodważalny fakt!


Banan jest takim demonem prędkości w internecie, że powinien reklamować internet LTE w telewizji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 170 Napisanych postów 7828 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 152042
Bzyku zayebiście wyglądasz w akcji ! Fajnie oglądać jak się przypinasz haha

ps: Banan robi zayebiste relację, ja również mam od niego pamiątki na dłuugi czas


Zmieniony przez - arnold69 w dniu 2017-07-10 13:25:49
1

Zgodny z regulaminem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3186 Napisanych postów 15855 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 887218
Nic nowego nie napiszę! Mega robota Łuki We władku powtóreczka! I chyba możesz czuć się spełniony w tym sezonie :D ?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Gratulacje Łukasz!
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 479 Napisanych postów 12579 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 288453
Ja tez gratuluje! I wiecej wiary w siebie!
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Dzięki i Wam chłopaki!

lasican, czy czuję się spełniony? Powiem tak, pół na pół. Odnośnie przygotowania formy - lepiej sobie tego nie mogłem wyobrazić. Nawet patrząc na zdjęcia z mojej kategorii przez chwilę byłem lekko przydołowany, że Łukasz Żak był przede mną, bo nie oszukujmy się, wyglądał przy mnie jakby zapomniał się odwodnić. Ale potem zobaczyłem wszystkie zdjęcia i film i wiem, że w życiu nie mogłem być przed Nim, bo po prostu mam chooyową sylwetkę. I w tej kwestii właśnie nie jestem spełniony, a wręcz przeciwnie...

CV, ja wierzę w siebie, ale potrafię popatrzeć obiektywnie na siebie i jeśli nie czuję się „najlepszy”, to nigdy nie powiem, że tak jest.

Nie mniej jest ogólnie zayebicho. Byłem dzisiaj na treningu i jacyś obcy kolesie podchodzili i mi gratulowali, nie mam pojęcia skąd o tym wiedzą heh.
No i wczoraj też sporo osób mówiło mi, że świetna forma. Na prawdę mega uczucie!
1

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
no to sa mega uczucia i przeżycia-potwierdzam jest juz rozpoznawalność :d


Zmieniony przez - MARIAN 17 w dniu 2017-07-10 19:33:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 71 Napisanych postów 765 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19542
Zasłużyłeś na Fudge w Poznaniu!
Formę miałeś znakomitą. Uważam, że posadzenie Cię na 1-szum miejscu było by docenieniem wkładu pracy. Sędziowie typowo widzieli to inaczej. Natomiast na pewno motywujące jest, że na zdjęciach wyglądasz rozmiarowo w wielu partiach jak zatłuszczony zwycięzca. Znając zasady startów to we Władysławowie będzie jeszcze lepiej, czego życzę przede wszystkim za podejście i sposób osiągnięcia obecnego stanu.

....::::I CaN ReaD YouR MinD::::....
....::::OpeN YouR MinD AnD DrEaM WitH Me....YoU MusT FiGhT FoR YouR FrEeDoM iF YoU WanT Be FreE....

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie o kettloebell 7-32

Następny temat

Crossfit na zwykłej siłowni?

WHEY premium