SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

2022 rokiem triathlonu? Nowe wyzwanie by Bzyk

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2933243

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1812 Napisanych postów 6182 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64155
Jak to dobrze miec wszystko za soba Jak tak czytam i sobie przypominam to sie wlos na glowie jerzy Powodzenia panowie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Da_Riusz
A masz wogole wizję już? Rodzaj podłóg, projekt kuchni czy łazienki itp itd? Pochwalę się że wczoraj kupiłem płytki do łazienki . No ale nie mam pojęcia jakie dac na podłogę bo chyba chciałbym ten sam kolor w kuchni i w łazience i nie mogę się zdecydować . Tak samo w pozostałej części domu marzył mi się parkiet, niestety szwagry mnie uświadomiły że przy dzieciach to będę miał tak zniszczony, że szkoda kasy na cyklinowanie co chwilę... i się chyba zdecyduje na panele... przynajmniej na te 5-10lat


Stary, ja tydzień temu wymyśliłem, że kupuję mieszkanie, to zgadnij
Póki co wiem, że chcę kuchnie z wyspą i jasna podłoga z szerokiej deski na całym salonie + kuchnia. I że chcę wannę z prysznicem. To tyle
1

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Szczerze mówiąc dziecko to moim zdaniem najlepsze co może nas w życiu spotkać. Ps. Moja córkę zmajstrowałem podczas przygotowania do zawodów :p
Wszystkiego dobrego na Nowy Rok !
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 423 Napisanych postów 3587 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 47765
gratki Luki
wszystkiego dobrego w nowym roku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11397 Napisanych postów 72680 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958547
2 to w sam raz, jakoś sobie nie wyobrażam jak to jest być jedynakiem i nie chcę tego dla mojego Synka

mieszkanie, a dom to jednak troche łatwiejsza kwestia, mnie wizja tego wszystkiego co zwiazane z budową domu paraliżuje,dlateggo ciągle nie rozpocząłem tego wszystkiego:/ ale w końcu trzeba będzie i mam nadzieje,ze w 2018 chociaż domknę wszystkie kwestie typu zakup działki, ogarnięcie $ na dom i rozpoczecia budowy, jakby się urodziło drugie dziecko chciałbym już mieszkać w swoim domu to życiowy cel na najbliższe miesiące
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
BzykuDG
gienus, już dawno, ale coś mi nie poszło póki co hehe.


mogę życzyć tylko powodzenia, bo sam do tego nie dorosłem i narazie nie planuje

I udanego Sylwestra, zdrowia i formy - trzymania conajmniej takiego poziomu jak teraz bo robisz naprawdę zayebistą robotę.
1

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Banan, dla mnie idealny plan, to syn i 2 lata później córka. No i pies . Ale życie zweryfikuje.
Trzymam kciuki i powodzenia!

gienus, dzięki raz jeszcze i dla Was również spełnienia marzeń w 2018.

Tymczasem dostałem właśnie od Adama nową rozpiskę i już nie mogę się doczekać treningu
Od jutra start masy!
1

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
WSZYSTKIEGO DOBREGO W NOWYM 2018 ROKU!!!

Właśnie wróciliśmy z Karpacza i muszę przyznać, że ten Sylwester był dla mnie przełomowy. Pierwszy raz odkąd pamiętam (17-18 lat?) spędziłem go na trzeźwo o.O. Na maksa dziwnie składa się w takim stanie życzenia
Jutro otwierają we Wro siłki od 13:00, więc pierwszy raz zrobię trening nie na kacu

Co więcej, mimo szczerych chęci zjedzenia syfu nie udało się nigdzie nic dostać i zostały tylko stacje benzynowe, gdzie nic nie było na ciepło, więc olałem. I również pierwszy Sylwester od nie wiem kiedy, jeśli nie w ogóle pierwszy, gdzie jadłem czysto!

Ogólnie albo dramat albo rewolucja, jeszcze nie jestem pewny
1

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2435 Napisanych postów 3137 Wiek 32 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 173179
Hepi nju jer ! Jeszcze dziś możesz nadrobić
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Wystarczającą radością jest dla mnie +100g węgli od dziś
1

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie o kettloebell 7-32

Następny temat

Crossfit na zwykłej siłowni?

WHEY premium