SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

2022 rokiem triathlonu? Nowe wyzwanie by Bzyk

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2930064

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Ja mięso jem max 2-3x dziennie. Warzywa hmmm... 750g mrożonych nawet chyba nie będzie. Czasem między posiłkami dojem paprykę czy pomidora.

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11396 Napisanych postów 72676 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958505
ufff jestem już na bieżąco

ja forum nie popsułem ale przez to ,ze nie działało 2 dni temu, mam 1 dzien mniej do nadrobienia ,a to sporo

Bzyku ładnie dokładasz te kg, jakościowo bdb , a co z iphone8 bo gdzies tam xx stron temu rzuciło mi sie cos w oczy, ze lipa jednak?
czyli nie przesiadasz się na 8mke? czy cos źle doczytałem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Gratuluję

8, to 7 w szklanej obudowie ze zmienionym procesorem i ładowaniem indukcyjnym, więc nic co mi się przyda.
Natomiast w listopadzie wychodzi X. Obudowa niewiele większa od 7, ale ekran edge to edge większy niż w 7+. Co by Ci bardziej zobrazować, to jest Galaxy S8 z iOS za 5k . Więc nie ma tam nic co by mnie kusiło, żeby wydać 5 koła...

Aczkolwiek... ze mną nigdy nic nie wiadomo, a że w grudniu mogę wymienić telefon w T-mobile... To pewnie kosztować mnie będzie tylko 4,5k

A i w ogóle mam nową 6s, bo swoją po 20 miesiącach oddałem na rękojmię do T-m, bo aplikacja aparatu mi się wiedziała. No i mi wymienili


Zmieniony przez - BzykuDG w dniu 2017-09-29 18:21:48

Zmieniony przez - BzykuDG w dniu 2017-09-29 18:33:17
1

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2435 Napisanych postów 3137 Wiek 32 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 173179
A nie pomyślałeś, że może ta cotygodniowa "towarzyskość" jak to nazwałeś, może mieć wpływ na trawienie ?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Nie, bo od 2 tyg nie jadłem cheata, a jak już jem, to jedzenie nie gorszej jakości jak Ty czy ja na codzien.


Zmieniony przez - BzykuDG w dniu 2017-09-29 18:50:57

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 248 Napisanych postów 510 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 69551
Ja uwazam ze Dawid ma 100% racji. Jeden tydzien odpuscies i na bank nie od tego.

Antka masz w inj to raz i cale 50mg.

Inna bajka ze moze nikt nie wpadl na to ze regularne wp*****lanie syfu co u Bzyka od jakiegos czasu ma.miejsce co tydz (ok teraz byla przerwa) ryje uklad pokarmowy. Ok kowalski tez nie syf tylko ze oni jedza z 2-3x dziennie. A tjtaj caly tydz po 5-6 posilkow plus w weekend bomba cukru tluszczu i wielu kcal w jednym momencie. Uklad pokarmowy zapierdziela na maks.
Zrobcie sobie kiedys badania watroby i lipidow dzien o cheat dayu to sie zdziwicie.

Co mozna zrobic? Unikac syfu, duzych ilsci tluszczi, nadmiaru blonnika(swoja droga dlatego kadza bulgur i warzywa zapychaja a platki z wheyem nie), dodac probiotyki, miete, imbir, cynamon i ziola bazylia,oreeno, rozmaryn itp


Zmieniony przez - Tested_ w dniu 2017-09-29 18:53:04
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3964 Napisanych postów 4473 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 182558
Wpadaj czesciej Adam Zawsze cos ciekawego powiesz.
Jak wyzej watraba i lipidy po dniu z ogromna iloscia syfu w zarciu albo alko do tego i lekarz sie za głowe łapie na drugi dzien po przy interpretacji wyników
Potem wystarczy tydzien diety, ruchu etc. i wszytsko wraca do normy
U mnie np. płatki owsiane odpadaja ale górskie niemielone, a błyskawiczne zmielone moge jesc 5x ed i nie mam problemów gastrycznych.


Zmieniony przez - SalvatoreLucania w dniu 2017-09-29 19:00:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Tak na bank. Bo jeden/dwa posiłki w tyg rozwalają mi jelita i wątrobę.
To przeciętny Kowalski całe życie by nie mógł funkcjonować.

Poza tym jaka bomba tłuszczowa? Burger + gofr? Kurczak w sosie + lód? Czy może 2-3 lampki wina?
Faktycznie dramat...!

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2435 Napisanych postów 3137 Wiek 32 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 173179
Bzyku nie wiem czemu od razu uważasz to jako atak, ja w żartobliwy sposób zasugerowałem Ci, że to ma wpływ nie gadaj, że nie cheatowałeś dwa tygodnie, bo ostatnie ciastka od Krystiana to co ? wiem, mało, but still
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3964 Napisanych postów 4473 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 182558
BzykuDG
Gratuluję

8, to 7 w szklanej obudowie ze zmienionym procesorem i ładowaniem indukcyjnym, więc nic co mi się przyda.
Natomiast w listopadzie wychodzi X. Obudowa niewiele większa od 7, ale ekran edge to edge większy niż w 7+. Co by Ci bardziej zobrazować, to jest Galaxy S8 z iOS za 5k . Więc nie ma tam nic co by mnie kusiło, żeby wydać 5 koła...

Aczkolwiek... ze mną nigdy nic nie wiadomo, a że w grudniu mogę wymienić telefon w T-mobile... To pewnie kosztować mnie będzie tylko 4,5k

A i w ogóle mam nową 6s, bo swoją po 20 miesiącach oddałem na rękojmię do T-m, bo aplikacja aparatu mi się wiedziała. No i mi wymienili



Zmieniony przez - BzykuDG w dniu 2017-09-29 18:21:48

Zmieniony przez - BzykuDG w dniu 2017-09-29 18:33:17


Bzyku znasz sie na fonach?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie o kettloebell 7-32

Następny temat

Crossfit na zwykłej siłowni?

WHEY premium