SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

2022 rokiem triathlonu? Nowe wyzwanie by Bzyk

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2930465

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Erwi, kupne mrożone z Tesco.

Banan, MC siad? W sensie, że martwy ciąg? Jakie ustawianie? Bierzesz sztangielkę, łapiesz się za coś i tyle z ustawiania

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11396 Napisanych postów 72679 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958519
no o mc mi chodziło, nie wiem skad ten MC siad
dziwne to jakies , ja nawet srednio lubie robić zwykly mcnpn z hantalmi ,a tutaj to w ogole siebie nie widze wazne ,ze Tobie wchodzi :D

a ja tak btw lece wlasnie przetyrać patyki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
No ta wersja jest znacznie lepsza szczególnie jeśli ktoś jest pospinany, bo można mocniej się rozciągnąć. Mocniej tu czuje pośladki, niż przy standardzie. Polecam spróbować.

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
Banan
ale akrobacje ten mc na jednej nodze, zabiłbym się przy samym ustawianiu


Akrobacje? Podpiera się drugą ręką, co tu masz trudnego? Proste, a zarazem skuteczne ćwiczenie, dodatkowo poslad można zaakcentować oprócz dwójek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11396 Napisanych postów 72679 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958519
BzykuDG
No ta wersja jest znacznie lepsza szczególnie jeśli ktoś jest pospinany, bo można mocniej się rozciągnąć. Mocniej tu czuje pośladki, niż przy standardzie. Polecam spróbować.


wyprobuje na nastepnym treningu

dzisiaj zamiast mc na prostych wolałem zrobić uginanie w leżeniu na ławce z hantlem między stopami i znacznie lepsze czucie niż przy jakiejkolwiek maszynie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bzyku te gofry jak robiles?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
MatiMlody
Bzyku te gofry jak robiles?


Składnik na gofry:
- 1 jajko
- 60g mąki ryżowej
- pół łyżeczki proszku do pieczenia
- trochę mleka dla rozrzedzenia konsysntecji

Białko ubijamy na pianę, potem dodajemy żółto, mąkę i proszek do pieczenia. Miksujemy i dodajemy mleko, aby było w miarę płynne. Z całości wyszły mi 2 dobrze zbite chrupiące gofry.

Na górę 150g twarogu zblendowałem z aromatem i małą ilością mleka. No i na to gruszka. Więc żadna filozofia w zasadzie


A poza tym co u mnie. Fizjo mnie wysterował i się rozchorował i mam się zdzwaniać dopiero w poniedziałek, więc na darmo zrobiłem dzisiaj off . No i jednak zmiany w suplementacji. Stwierdziłem, że skoro zostały mi tylko 4 tygodnie, to chcę je maksymalnie wykorzystać i zdecydowanie mocniej. Stąd będzie więcej oxy i dla towarzystwa Mieciu wjeżdża

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 423 Napisanych postów 3587 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 47765
ale miska Lukasz zostaniesz moim kucharzem mega to wyglada!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2648 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
pewnie pisałeś o tym, ale nie śledzę aż tak dokładnie - za 4tyg rozpoczynasz redukcję i dlatego piszesz, że zostały 4tyg czy może jakiś wyjazd?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzieki za przepis. Od poniedziałku u mnie w stałym menu:p
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie o kettloebell 7-32

Następny temat

Crossfit na zwykłej siłowni?

WHEY premium