SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

2022 rokiem triathlonu? Nowe wyzwanie by Bzyk

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3144421

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 2867 Napisanych postów 5127 Wiek 39 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 119924
ja też nie potrzebuję lustra.Tak samo mialem kiedys z siadami, że sobie bez lustra nie wyobrazalem robic a teraz jest mi totalnie obojetne gdzie stojaki stoją. Kwestia kilku treningów i zbedne lustro.
...
Napisał(a)
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 9855 Napisanych postów 16182 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 272461
10.01.18

Trening
Nogi + łydka:

1. Wyprosty nóg z przytrzymaniem - 20x12,5kg; 20x12,5kg; 20x12,5kg; 20x12,5kg
2. Wypychanie suwnicy - 15x100; 10x140; 8+12x180kg; 8+12x180kg; 8+8x200kg; 8+8x200kg 4s fazy negatywnej + „standard"
3. Przysiad bułgarski „1 1/2” - 12x7,kg; 12x7,5kg; 12x7,5kg; 12x10kg
4. Uginanie leżąc z przytrzymaniem - 10x7szt.; 10x9 1/2szt.; 10x9 1/2szt.
5. Uginanie klęcząc „1 1/2” - 10x16,5kg; 10x16,5kg; 10x16,5kg
6. Uginanie siedząc ze złączonymi nogami - 11x90kg; 11x80kg; 12x70kg

7. Wspięcia na suwnicy - 4x MAX
8. Wspięcia siedząc - 4x MAX




Dziś drugi trening nóg i siłowo całkiem nieźle do przodu. Dorzuciłem jeszcze jedną serię do wyprostów, żeby te czwórki miały jednak jakąś objętość na treningu. Mimo wszystko mam tylko 12 serii zasadniczych, ale nogi dostały mocno po dupie. Zobaczymy jak taki trening wpłynie na moje szkity.


Dieta - HC:
TRENING
1. Płatki czekoladowe z ryżem, mandarynkami i FitWhey Whey Protein 100 Concentrate .
2. Indyk z ryżem, olejem lnianym i warzywami.
3. Omlet jaglano-ryżowy z jabłkami prażonymi i polewą z FitWhey Whey Protein 100 Concentrate .
4. Tost z bułki z serem żółtym i piersią wędzoną
5. Potrawka wieprzowa z kaszą jaglaną.
6. Twaróg z masłem orzechowym.





Suplementacja:
FitWhey Caffeine - 1,5 tabs przed treningiem siłowym
FitWhey AAKG - 6 kaps przed treningiem
FitWhey Vitamine C - 3x1 tabs do posiłków
FitWhey BCAA - 15g rozpuszczone w czasie treningu siłowego
FitWhey Magnesium+B6 - 2 tabs po treningu i 2 tabs w połowie dnia
FitWhey ZMA+B6 - 2 tabs przed snem
FitWhey Beta Alanine - 5 kaps. przed treningiem
FitWhey Whey Protein 100 Concetrate - wg braków w diecie





I od jutra wjeżdża kreatyna
2

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 172 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 129853
Jak oceniasz mąkę ryżową jako baza na omlety ? Nie wychodzą zbyt suche, nie rozwalają się na patelni ?
...
Napisał(a)
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 9855 Napisanych postów 16182 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 272461
Nie wiem, nigdy nie robiłem . Ja daję pół na pół płatki jaglane i ryżowe, zalane wodą i na minutę do mikrofali. I jest igła.
1

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 2867 Napisanych postów 5127 Wiek 39 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 119924
paletak
Jak oceniasz mąkę ryżową jako baza na omlety ? Nie wychodzą zbyt suche, nie rozwalają się na patelni ?


ja robię czesto na ryżowej, konkretnie z firmy melvit. Wychodzą bardzo smaczne, wczesniej na platkach owsianych, badz mące zytniej wychodzily twarde jak kamien, te są delikatne. polecam.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 2605 Napisanych postów 13588 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 469238
kojarzę, że padło już to pytanie, ale nie mogę się dogrzebać

mógłbyś porównać fithwheya do białka z sfd czy all nutrition? bo cenowo wychodzi najkorzystniej, a zastanawiam się jak smakowo, czy też jest bardzo podobnie
przy okazji jakbyś wymienił swoje ulubione smaki to byłoby super, bo wydaje mi się, że mamy podobne gusta, też nie celuję nigdy w "owocowe" wpc, a bardziej ciastko, masło orzechowe, karmel itp
...
Napisał(a)
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 9855 Napisanych postów 16182 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 272461
Dawno nie jadłem SFD i AN, ale śmiem twierdzic, że będą porównywalne.

Moje smaki, to masło orzechowe, ciastko i czekoladowe ciastko. Najsłabiej wypada biała czekolada..
1

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 1940 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 87659
Podlaczam się pod pytanie wyżej Też się czaję żeby z tej firmy coś spróbować, a najbardziej lubię wszelkie smaki czekoladowe, wanilia, masło orzechowe itp i jestem ciekawy jak porownasz do sfd
Widzę że odpowiedziałeś szybciej odemnie, szkoda tej białek czekolady bo to mój ulubiony


Zmieniony przez - big ron w dniu 2018-01-11 10:36:45
...
Napisał(a)
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 9855 Napisanych postów 16182 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 272461
No dla mnie biała, to po prostu słodkie białko bez wyraźnego smaku...
1

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 2605 Napisanych postów 13588 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 469238
ok, smaki do zapamiętania, będę musiał wytestować przy kolejnym zamówieniu
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie o kettloebell 7-32

Następny temat

Crossfit na zwykłej siłowni?

electro
Polecane artykuły