SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pojedyncze pytania Juniora vol. 5!

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 153764

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
Ugotowana kasza jęczmienna - 109kcal/2.3g białka, 0.7g tłuszczy, 22.9 ww na 100g

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 211 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2252
Witam, zalałem się tłuszczem podczas robienia diety... Stosowałem carb cycling ze względu na to ze juz jak zaczynalem miałem lekki brzuszek i planowałem na koniec pierwszego roku treningów mieć 103kg (przy 194cm) i potem przejsc na trening metaboliczny no ale w diecie w ostatnich miesiącach cos poszło nie tak i teraz chcę zrzucic z 104kg do 95kg a następnie do wakacji dalej stosować diete ale nową juz lepszą i budować masę ale jakosciową, i mam pewne pytanie, zacztnał będę od ujemnej ilosci kcal czyli 2800 (zapotrzebowanie ok 3000) w dni treningowe jadlem 3089 a wolne 2303 bo stosowalem diete carb cycling.
Od czego ja mam te 200 kcal odjąc ??? Ile od węgli a ile od tłuszczu???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 208 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2845
ja na twoim miejscu zastąpił bym węgle tłuszczem i białkiem jestem amatorem więc nich ktoś się jeszcze wypowie dodam z moich obserwacji że jak stosowałem tą dietę więcej białka tłuszczy mniej węgli to zacząłem spalać tłuszczyk nie wiem jak to było możliwe a mam w diecie 3300KCL w dni tR a nie treningowe 2900 . Wydaje mi się że powinieneś zmniejszyć spożycie węgli do 4g i resztę tłuszcze i białka ;D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
Skoro zapotrzebowanie wynosi 3000 to daj 2800 i obserwuj czy redukcja idzie ok, jak nie to będziesz ciął dalej (Strasznie mało kalorii spożywasz, zbyt mało!), białko daj 2.5g/kg, tłuszcze 0.8g/kg, reszta węgle, jak będzie stagnacja to utnij np. 15g węgli i obserwuj dalej

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 705 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3302
Witam czy takie ułożenie planu na klatkę bedzie dobre ?: 1.wyciskanie hantli na ławce płaskiej-4serie,,,2.wyciskanie sztangi na ławce dodatniej-4serie,,,3.pompki na poręczach-3serie,,,unoszenie ciężaru przed siebie-3serie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
ciężko odpowiadać na takie pytania codziennie. 1. nei wiemy jaki stosujesz trening, ale pewnie split partia 1x week, 2. nie wiemy jakie robisz powtórzenia.

pompki na poręczach dałbym na początek, nie widzę nic rozciągającego

Zmieniony przez - DreamEvil w dniu 2014-02-18 00:22:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 705 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3302
w jakiej wersji ćwiczenia będzie lepsze napięcie mięśni czy przy wyciskaniu sztangi na płaskiej czy hantli ? Osobiście wydaje mi się że przy sztandze jest lepsze napięcie a przy hantlach gdzieś tam troszkę ucieka ale za to jest dłuższy ruch,czy dobrze myślę ?

Zmieniony przez - massi123 w dniu 2014-02-18 09:28:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 928
Czy takie ćwiczenia na triceps są dobre? Wyciskanie francuskie siedząc, wypychanie hantla w przeciwną stronę z ugiętą reką < do tyłu hantel jest wypychany > i pompki tyłem czy może zastapić coś wyciskaniem sztangi lezac tak zza głowy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 181 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6720
Zmienić coś w moim treningu na klatę?
WYCISKANIE SZTANGI W LEŻENIU NA ŁAWCE POZIOMEJ: 4x12-20kg
ROZPIĘTKI ZE SZTANGIELKAMI W LEŻENIU NA ŁAWCE POZIOMEJ: 4x12-10kg(2x5kg)
PRZENOSZENIE SZTANGIELKI W LEŻENIU W POPRZEK ŁAWKI POZIOMEJ: 4x12-6kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
boom: znowu zależy czy robisz z plecami, czy z klatką. Jeśli z klatką to 2 ćwiczenia ok, ale lepiej dać coś normalniejszego, np. pompki na poręczach i francuz. jaki zakres powtórzeń? znowu nie podaliście... bo po co? 8-10 na triceps, 3 serie starczą.

lars: robisz tylko ławkę płaską, twoja klatka nie jest przetrenowana nawet w połowie.

I NAUCZCIE SIĘ, ŻE BEZ ZNAJOMOŚCI CAŁEGO TRENINGU (CZĘSTOTLIWOŚĆ TRENINGU PARTII W TYGODNIU, PODZIAŁ ITP) TO WAM WRÓŻYMY Z FUSÓW!
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dieta na redukcję - proszę o ocenę.

Następny temat

Masa i dieta

WHEY premium