SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pojedyncze pytania Juniora vol. 5!

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 153714

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 860 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 8425
Pewnie źle zrozumiałem słowa fightera "na redukcje masz dietę nie zapominaj"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 18405 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78720
chodziło mi o trening ,żeby jakoś strasznie go nie idealizował bo dieta to podstawa

Never give up!



Temat motywacyjny : http://www.sfd.pl/Poczuj_Sport_/_Feel_Sport-t1003135.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7516 Napisanych postów 49525 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385523
Chodzi o to ze czy na masie czy na redu trening moze wygladac identycznie a tylko regulujemy tu dieta i dodatkowym ruchem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 860 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 8425
Okej. dzięki na info. A co zroibć aby przestał boleć bark? Poślizgnąłem się na lodzie i na rękę spadłem i mi coś przeskoczyło. Wiecie co zrobić aby zmniejszyć ból?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7516 Napisanych postów 49525 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385523
okładaj lodem kup masc , masz jakis obrzek ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 860 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 8425
Jak np robię triceps i biore hantle za się to mnie boli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7516 Napisanych postów 49525 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385523
smaruj mascia i troche zluzuj z treningami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 860 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 8425
Zluzowałem ogólnie. Teraz 1 raz w tygodzniu dana partia. Kiedyś za dużo robiłem co 4 dzień
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 107 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 5346
dlaczego kobietą w ciąży lekarze karzą smarować się OLEJKAMIa by uniknąć rozstępów? i wiele z nich chwali sobie to, a jak zadawałem tutaj pytanie to odpowiedział mi ktoś, że to nie pomoże
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7516 Napisanych postów 49525 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385523
roztepy sie pojawia ale pewnie nie takie szerokie i grube

Kacperots12334 nie ma co przesadzac z treningiem bo tylko sobie krzywde zrobisz
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dieta na redukcję - proszę o ocenę.

Następny temat

Masa i dieta

WHEY premium