SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pojedyncze pytania Juniora vol. 5!

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 153819

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
takijeden1, każdy ból jest wywołany czym innym, trudno powiedzieć czy w Twoim przypadku to zadziała.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 291
czy to możliwe ,że po jednej wyjątkowo mocnej imprezie można stracić ponad pół centymetra w bicepsie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 3653 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21670
Widoczni woda z ciebie spadła ... Wracasz do michy po treningu powinno wrócić do normy

Jak pomogłem to nie skąp sog-a :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 8064 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 42766
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 248 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1054
nie pic, nie palic, nie cpac trenowac i spac,

"Ludzie przychodzą i mówią mi: - Hej Bruce, czy naprawdę jesteś taki dobry? A ja na to: gdybym powiedział, że jestem, prawdopodobnie pomyślałbyś, że się chwalę, a gdybym powiedział, że nie jestem dobrzy, wiedziałbyś, że kłamię"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 705 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3302
Witam co myślicie o takim połączeniu żeby tył i boki barków robić z klatką a przód barków z plecami ? Bo osobiście wydaje mi się że połączenie przodów z klatka to raczej kiepski pomysł jeśli chodzi o klatkę piersiową ponieważ mozna ja przetrenować gdy po cięzkich 14 seriach będziemy jeszcze robić np: arnoldki które tez angażują klatkę co o tym myslicie ?

Zmieniony przez - massi123 w dniu 2014-03-03 15:39:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 3653 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21670
Raczej nie robił bym tak tylko klatka i przód barków i plecy-tył ... Skup się na technice i odpowiedni kąt siedziska ustaw i będzie okej. A jak się boisz to zrób 12 serii klatki bo to w sam raz

Jak pomogłem to nie skąp sog-a :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 705 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3302
okey technikę mam okey i ławkę też chodzi o to że i tak przy arnoladkach przyjmuje jakąś niewielka prace mięsień klatki piersiowej szczególnie górna część
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 705 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3302
Wyciskanie sztangielek siedząc
Ważniejsze mięśnie, biorące udział w ćwiczeniu
Mięśnie główne
mięśnie naramienne
Mięśnie współpracujące
dwugłowe ramion (bicepsy)
klatki piersiowej (górna część)
proste grzbietu (niewidoczne)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
prostownik pracuje w każdym dosłownie ćw. a martwy robisz. Brzuch też robisz, a przy wiosłach brzuch mocno dostaje. Nie płacz za tą klatką, urośnie, a martwienie się takimi pierdołami tylko ci humor popsuje
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dieta na redukcję - proszę o ocenę.

Następny temat

Masa i dieta

WHEY premium